Skocz do zawartości
Forum

Co myślicie o masażu Tantrycznym


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Masaż tantryczny to niezła opcja, jak nie bardzo lubisz własne ciało, albo poszukujesz alternatywy dla klasycznego masażu, który pewnych stref po prostu nie obejmuje. W studio Dewi w Krakowie masują normalnie strefy intymne, twarz. Masz pełne namaszczenie olejkami, czy czekoladą w zależności od pakietu. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie masaż bardzo mocno wpływa na komfort psychiczny. Nie wyobrażam sobie chociaż jednej sesji w miesiącu. 

Odnośnik do komentarza

Spróbuj masażu tantrycznego w https://studiodewi.pl/kontakt/, a polecam bardzo rzadko. U mnie też cały rok stracony, robota zdalna, ale w miarę sobie radziłem do momentu, aż siłownie zamknęli. Tylko, dzięki masażom jeszcze jakoś się trzymam. Ciało nie ma takiego poziomu stresu, dobrze śpię, nawet częściowo bruksizm wyleczyłem, bo naprawdę jestem non stop zrelaksowany. Jak masz duży poziom stresu, denerwujesz się tantryczny, albo klasyczny tam. Możesz w parze, albo sam. Komfortowe, takie intymne warunki. Cały tydzień działają w Krakowie. No i mają konkretne specjalizacje, mocno rozbudowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...