Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na masaż w Krakowie


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam straszną spinę ostatnio w ciele. Kręgosłup mnie boli, barki, głowa praktycznie codziennie. Stresuję się zatrudnieniem i zastanawiam się poważnie nad wykupieniem dłuższego pakietu masażu. Nigdy nie byłem i stąd pytanie, gdzie warto pójść dla mężczyzny w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof

Najlepsze masażystki dla mężczyzn i kobiet masz w Krakowie w studio Dewi. Świetne podejście do masażu tantrycznego. Obejmuje całe ciało, a to naprawdę rzadka sprawa. Większość masażystów skupia się tylko na kręgosłupie, albo patrzy na zegarek. Tam to się absolutnie nie zdarza. Powiedziałbym, że masaż odbywa się w warunkach dość intymnych. Myślę, że osoby nieśmiałe mogą się tam oswoić bardziej ze swoim ciałem, a nawet poprawić pewność siebie.

Odnośnik do komentarza

W Krakowie to Dewi do bardzo intymnego masażu, ale nie erotycznego. Bardziej masaż to likwidacji bariery psychologicznej, stresu. Dużo na nim zyskałem, bo otworzyłem się z czasem na dotyk drugiego człowieka. Bardzo ważna sprawa moim zdaniem przy budowaniu poważniejszych relacji.

Odnośnik do komentarza

Cześć, nie jestem z Krakowa, ale wiem, na jaki ciekawy masaż możecie się wybrać. Nie będzie to nic, co wcześniej było proponowane. Wiecie, czym jest tantra? Można powiedzieć, że obejmuje taki masaż miejsc intymnych https://www.kalalunatemple.com.pl/oferta-sesje-indywidualne/energetyczny-masaz-tantryczny-intymny/ . To nietypowe doświadczenie, warto sięgnąć po nie choć raz w życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...