Skocz do zawartości
Forum

Odżywka na suche, zniszczone plączące się włosy


Gość włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, uwazam, ze jezeli cos pomoglo jednej osobie, to nie koniecznie pomoze drugiej. Mozna oczywiscie probowac roznych rzeczy, ktore innym pomogly, ale tak naprawde trzeba obserwowc swoje wlosy i dostosowywac pielegnacje metoda prob i bledow. Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie i czy Twoje porady pomoga czy zaszkodza. Ty sobie cos tam wypracowalas i Tobie to sluzy, a na innych wlosach mogloby zrobic masakrę.

Nie ma zlotej reguly dla wszystkich. Kazdy ma swoja. I to jest piekne.

Sama ostatnio testuję regenerujące kosmetyki do włosów i mogę polecić tę maskę:

https://sklep.bellita.waw.pl/k18

Kuracja nie trwa długo, a znacznie poprawia stan włosów.

300_300_productGfx_3058.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamóić online https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html   - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju ediit na szczęście tego problemu nie mam ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...