Skocz do zawartości
Forum

Ostry ból przy próbie wypróżnienia


Gość Emila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 7 dni nie robiłam stolca, problem polega na tym że przy próbie pozbycia się go gdy zbliża się do odbytu czuje ogromny ból, myślałam że to przez zaparcia więc zastosowalam czopki evaqu, nawilzyly stolca. Wkładając Sobie palca W odbyt czuje go, ale jest chyba zbyt duży aby przecisnąć się bo cały czas gdy próbuje się go pozbyc czuje ogromny ból gdy próbuje się przecisnąć, nie wiem co robić, A takto cały czas czuje napieranie na odbyt i wiem że chce wyjść stamtąd ale nie może. Czy ktoś miał podobny problem i jakoś sobie z tym poradził, tabletki przeczyszczajace? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość ka-wa napisał:

Jeśli masz taki problem wypróżnianiem, musisz zmienić dietę, kał już jest tak zbity, że trudno się go pozbyć i dlatego ten ból. Jak czopek się rozpuści, powinien trochę pomóc. 

 

Czopek doslownie minimalnie pomógł. Męczyłam się przez 3 godziny żeby chociaż trochę się tego pozbyć z siebie, ale to nadal jeszcze nie wszystko i wiem że prawdopodobnie czeka mnie dzisiaj znowu to samo zaczęłam więcej pić wody żeby może jakoś go rozbić, czy znasz może pomysł co zażyć żeby pozbyć się tego balastu z jelit?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gość Ola napisał:

Kurcze,nie wiem...moze lewatywa by pomogla,skoro czopek nie dal rady?Mozna kupic gotowe lewatywy z aplikatorem w aptece.Zapytaj sprzedawce,moze cos doradzi.7 dni to dosc dlugo...Czesto masz takie zaparcia?

Mówiąc szczerze kiedyś miałam też problem z zaparciami, ale nie aż tak pierwszy raz w życiu mam coś takiego przy którym czuje taki ból że nie da się załatwić, może też być po antybiotyku? Ponieważ w poniedziałek zalatwilam się ostatni raz normalnie, a od wtorku zaczęłam brać antybiotyk że względu na zapalenie ropne tamtejszych okolic i być może też przez antybiotyki co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...