Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość m...a

Jakie jest ryzyko że zaszłam w ciążę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...a

Witam ! Ostatnio mega się stresuje tym, że mogę być w ciąży, okres spóźnia mi się już dwa dni. Dwa dni przed spodziewanym okresem chłopak ocierał się swoim penisem o moją łechtaczkę, byliśmy bez ubrań, chłopak nie dotknął mnie przy wejściu pochwy ani nie włożył mi penisa do środka, nie było też wytrysku. Jednak w internecie naczytałam się że przez preejakulat też można zajść. Czy jest możliwość aby plemniki przedostały się z preejakulatem do mojej pochwy mimo że chłopak mnie tam nie dotknął? Sytuacja miała miejsce trzy dni temu, jestem zestresowana, zdenerwowana, mam ochotę wymiotować że stresu. Jakie jest ryzyko że zaszłam w ciążę? Czytałam że test mogę wykonać dopiero po 10 dniach ale po takim czasie chyba zwariuję z nerwów. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk0l

Ja z moja dziewczyna tez tak mialem martwilismy sie troche i poszlismy kupic test ciazowy pokazalo ze nie jest w ciazy(dzieki bogu mam dopiero 15 lat) najlepiej idz do apteki i kup test ciazowy ale szanse sa marne na zajscie w ciaze ale zawsze sa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...