Skocz do zawartości
Forum

Gość m...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio mega się stresuje tym, że mogę być w ciąży, okres spóźnia mi się już dwa dni. Dwa dni przed spodziewanym okresem chłopak ocierał się swoim penisem o moją łechtaczkę, byliśmy bez ubrań, chłopak nie dotknął mnie przy wejściu pochwy ani nie włożył mi penisa do środka, nie było też wytrysku. Jednak w internecie naczytałam się że przez preejakulat też można zajść. Czy jest możliwość aby plemniki przedostały się z preejakulatem do mojej pochwy mimo że chłopak mnie tam nie dotknął? Sytuacja miała miejsce trzy dni temu, jestem zestresowana, zdenerwowana, mam ochotę wymiotować że stresu. Jakie jest ryzyko że zaszłam w ciążę? Czytałam że test mogę wykonać dopiero po 10 dniach ale po takim czasie chyba zwariuję z nerwów. Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Ja z moja dziewczyna tez tak mialem martwilismy sie troche i poszlismy kupic test ciazowy pokazalo ze nie jest w ciazy(dzieki bogu mam dopiero 15 lat) najlepiej idz do apteki i kup test ciazowy ale szanse sa marne na zajscie w ciaze ale zawsze sa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...