Skocz do zawartości
Forum

Zdiagnozowane zaburzenia lękowe a poprawa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie forum zdiagnozowano u mnie 3 tygodnie temu  zaburzenia lękowe objawiało się to tym że miałam straszne ataki paniki co kilka dni nagła niechęć do wszystkiego ciągle myślenie o chorobie ze jestem chory na coś nie uleczalnego  brak apetytu przez co zgubiłam 5 kg oraz przelewanie w brzuchu na przemian biegunki, zaparcia, nudności, zawroty głowy, Gazy... Lekarz psychiatra przepisał mi paroxinor 20mg raz dziennie oraz zomiren jedna tabletkę na noc a połowke na dzień.. Biorę taki zestaw  19 dzień co do lęków wydaje mi się że odpuściły w dużym stopniu chodź nadal przez większość czasu myśli nie pozwalają mi o tym zapomnieć  nadal występuje  brak apetytu.. Jem bo muszę ciągle sprawdzam wagę i się nakręcam.. Strasznie też jestem  senny  jeździ mi  w brzuchu mam tezb zawroty głowy jak chce zrobić sobie drzemkę w południe... Gdy tylko zamknę oczy jeździ mi w głowie teraz pytanie czy jest jeszcze szansa że te leki poprawia moja sytuację że wkoncu zacznę normalnie jeść a przy tym nie będę dalej chudnąć?  Zadręczam się że to może jednak nie od nerwicy te objawy tylko jednak coś mi poważniejszego jest czy ktoś z was miał podobnie trochę już biorę te leki i boję się że już lepiej nie będzie.. I to mnie dobija.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...