Skocz do zawartości
Forum

Problem psychiczny?


Gość Abc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem młodą kobietą, która nie panuje nad emocjami. Wystarczy że coś nie jest po mojej myśli a już wybucham i robię awanturę, do tego stopnia że potrafię podnieść rękę  np. na partnera. Używam wyzwisk, krzyczę. Później żałuję i obiecuję że więcej tego nie zrobię... Jestem bardzo nieufna, rzucam bezpodstawne oskarżenia..

Jest mi z tym strasznie ciężko,nie potrafię tego zmienić. Powinnam wybrać się do psychologa? Czy moje zachowanie może być spowodowane przemocą w dzieciństwie? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Abc napisał:

Jest mi z tym strasznie ciężko,nie potrafię tego zmienić. Powinnam wybrać się do psychologa? Czy moje zachowanie może być spowodowane przemocą w dzieciństwie? 

Więcej czynników ma wpływ na naszą osobowość i charakter, jak geny i wychowanie, dzieciństwo odgrywa bardzo dużą rolę. 

Dlatego koniecznie wybierz się do dobrego psychoterapeuty, sama też musisz pracować nad swoimi emocjami. Wybrałaś sobie też partnera, który na to przyzwala, a to Ci wbrew pozorom, nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Gość Bebe Lilly

Nie można rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami. Jeżeli myślisz że partner cię zdradza, to skorzystaj z usług spy shopu- GPS na samochód, keylogger na komputer, monitoring domu, szpiegowanie telefonu. Dopiero kiedy naprawdę wyjdzie zdrada - dopiero wtedy działaj. Jeśli macie ślub to rozwód z orzeczeniem o jego winie, ciągnij alimenty na siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Bebe Lilly napisał:

Nie można rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami. Jeżeli myślisz że partner cię zdradza, to skorzystaj z usług spy shopu- GPS na samochód, keylogger na komputer, monitoring domu, szpiegowanie telefonu. Dopiero kiedy naprawdę wyjdzie zdrada - dopiero wtedy działaj. Jeśli macie ślub to rozwód z orzeczeniem o jego winie, ciągnij alimenty na siebie. 

 

7 godzin temu, trampkarz napisał:

Tak się zastanawiam, czy jak wyjdzie z tym szpiegowaniem a mąż wniesie o rozwód czy przypadkiem nie będzie orzeczenia o winie tyle, że żony....

Ukryta reklama!? 

Tylko, co ma piernik do wiatraka...

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2021 o 02:25, Gość Abc napisał:

Powinnam wybrać się do psychologa? Czy moje zachowanie może być spowodowane przemocą w dzieciństwie? 

Zdecydowanie.

2 godziny temu, Gość ka-wa napisał:

Ukryta reklama!? 

Też mi to podpadło ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...