Skocz do zawartości
Forum

Duszności


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznaczę, że jestem osobą dosyć młodą - 21 lat. Z tego co się orientuję, nie cierpię na żadne choroby, aczkolwiek jakoś od roku borykam się z dziwną przypadłością, mianowicie chwilowe stadia, jakby przed omdleniem. Wcześniej doświadczałem czegoś podobnego w pracy przy podnoszeniu ciężaru i skupianiu go na lewej stronie ciała, automatycznie pojawiały się duszności, białe plamki przed oczami, i niestety cały dzień borykałem się wtedy z dziwnym uczuciem ''ciężkości'' na sercu, zupełnie tak jakbym musiał się na siłę oszczędzać, w przeciwnym razie wywoływało to dyskomfort i nawracanie problemu wyżej opisanego. Dzwoniłem do lekarza rodzinnego, który polecił mi zwyczajne stosowanie witamin w codziennej diecie (byłem osobą często pijącą kofeinę - zarówno kawę jak i energetyki). Tak więc zaopatrzyłem się w magnez i potas, i pomagało, aż do teraz, gdy problem powrócił, pomimo stosowania przeze mnie witamin. Chodzi o samo uczucie ''ciężkiego serca'', chwilowa duszność i plamki przed oczami w nagłych momentach - z czego to się może brać?

Zaznaczę jeszcze, że jestem osobą palącą, która dosyć szybko ze zwykłych papierosów przerzuciła się na tzw. ''elektryczne''. Może sęk jest w tym? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Mariusz napisał:

dosyć szybko ze zwykłych papierosów przerzuciła się na tzw. ''elektryczne'

One są ponoć jeszcz gorsze, żeby się przekonać powinieneś rzucić palenie w ogóle i jak nie będzie poprawy, zacznij szukać przyczyny. 

Przyczyny mogą być różne, od serca, po kręgoslup, czy nerwicę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...