Skocz do zawartości
Forum

Pragnę zdementować plotki, że pięknym i zdolnym ludziom jest łatwiej w życiu


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Tak naprawdę liczą się prawie tylko układy i urodzenie na odpowiedniej pozycji. Zobaczcie na nasz rząd, ani obi piękni ani zdolni, a mogą wszystko. Mogą pomiatać nami jak chcą. Czy Kaczyński, Szumowski, Sasin są piękni i utalentowani? Czy posłanki PiS przypominają Afrodytę, albo Scarlett Johansson? Piękni i zdolni ludzie mają wręcz trudniej, bo są tępieni przez zazdrosnych ludzi. Więc kiedy obwiniacie o swoje niepowodzenia brzydka twarz, krzywy kręgosłup, nadwagę, że nie jesteście urodziwi, że bozia dała dwie lewe ręce to spójrzcie na nasz rząd. Po prostu nie macie dwóch rzeczy, układów, czyli nie urodziliscie się albo nie umiecie się wkręcić w środowiska, oraz nie jesteście wyfiletowani z kręgosłupa Moralnego jak np. Psychopata Morawiecki, który zrujnował miliony Polaków lockdownem i polityką socjalną dla jakichś własnych korzyści i benefitow od swoich mocodawców.

Odnośnik do komentarza

Prawie się zgadzam. Jedna uwaga że nasz rząd to marionetki więc oni też nic nie mogą a nie wiemy jak wyglądają ludzie którzy naprawdę mają najwięcej do powiedzenia. Rząd to ludzie którzy muszą lizać tyłki innym ludziom których wsparcia akurat potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Prawie się zgadzam. Jedna uwaga że nasz rząd to marionetki więc oni też nic nie mogą a nie wiemy jak wyglądają ludzie którzy naprawdę mają najwięcej do powiedzenia. Rząd to ludzie którzy muszą lizać tyłki innym ludziom których wsparcia akurat potrzebują.

Mają i tak pozycje i władzę o jakiej ja mogę tylko pomarzyć. Mogą nas do woli skubać, oszukiwać i robić przekręty. Ich mocodawcy zapewniają im życie w luksusie i zabezpieczenie ich potomkom. Chciałbym mieć choć ułamek z tego co oni, ale jestem spoza układów. Co z tego, że pensja posła to jakieś 8 k, ja na przekrętach robią miliony i mają przywilej bycia ponad prawem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mowijakjest

Ludzie atrakcyjni mają dużo łatwiej w życiu, szczególnie kobiety które mogą sprzedawać ciało i niekoniecznie w sposób bezpośredni, ale chociażby odpowiednim ubiorem, streamujac czy śpiewając w tle.

Układy są ważniejsze, to prawda, ale i bez, atrakcyjnym osobom raczej się w życiu wiedzie niż nie. 
 
Dla mnie wygląda to tak: układy > cwaniactwo/charakter > wygląd > inteligencja, przy czym tylko wyglądem kobietom łatwiej, ponieważ polityka i nauka to jednak męskie światy i tam trudniej zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Mowijakjest napisał:

Dla mnie wygląda to tak: układy > cwaniactwo/charakter > wygląd > inteligencja, przy czym tylko wyglądem kobietom łatwiej, ponieważ polityka i nauka to jednak męskie światy i tam trudniej zaistnieć.

Wygląd u kobiety może kupić wszystko, co mają mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Gość Model 7383

Niestety w dzisiejszych czasach to prawda . Sam miałem kiedys duża nadwagę ,ale dzięki silnej woli pozbyłem się sporego tylka ... Potrafię dziennie zrobić 900 brzuszków - każdy dokładnie liczę . Kupiłem wagę kuchenna aby moc ważyć żywność i przeliczać kalorie tego co zjadłem ..

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Mają i tak pozycje i władzę o jakiej ja mogę tylko pomarzyć. Mogą nas do woli skubać, oszukiwać i robić przekręty. Ich mocodawcy zapewniają im życie w luksusie i zabezpieczenie ich potomkom. Chciałbym mieć choć ułamek z tego co oni, ale jestem spoza układów. Co z tego, że pensja posła to jakieś 8 k, ja na przekrętach robią miliony i mają przywilej bycia ponad prawem. 

Ja bym nie chciał być na ich miejscu bo nie pozbyłbym się dzięki temu poczucia bezsensu tylko nawet wręcz przeciwnie. Co innego jakbym miał realną władzę to mógłbym nawet żyć za grosze i jeździć starym gruchotem ale zmieniłbym to co mnie najbardziej irytuje a tego politycy nie mogą.

Ale taka piękna dziewczyna w polityce nie ma prawa bytu bo ludzie kojarzą ją z urodą i czego by sobą nie prezentowała i tak będzie sprowadzana do roli ładnej. Poza tym taka kobieta miałaby głosy samych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...