Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Bóle brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna

Dzień dobry,

od niemalże tygodnia pojawiają się u mnie niecodzienne objawy. Codziennie wieczorem oraz w nocy doświadczam bólu dolnej części brzucha (poniżej pępka, ból rozlany i czasami przeszkadzający w zasnieciu). Mój brzuch jest dodatkowo dość wzdety, co czesto zdarzalo sie po posilku jeszcze przed bólami. Objawy mijają/ słabną rano wraz z wypróżnieniem, podobnie jak rozmiar brzucha. Nadmienię, że mam 25 lat.

Co to może być? Czy jakieś domowe sposoby byłyby w stanie pomóc? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ka-wa

Nie jedz potraw ciężkostrawnych, wzdymających, wypróbuj codziennie pić naturalne probiotyki, jak zsiadle mleko/kefir naturalny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Staram się jeść lekkostrawnie, jeśli chodzi o kefiry i inny nabiał to niestety odpadają że względu na nietolerancje laktozy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ka-wa

Są kefiry bez laktozy. Są też zioła na trawienie. Jak nie minie to zrób usg brzucha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mabrys

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do gabinetu gastrologicznego. Jeżeli mieszkacie na terenie Kielc lub okolic to polecam wam skontaktować się z http://gastrologkielce.pl/ Sam korzystałem z usług tego gabinetu i mogę powiedzieć że otrzymałem tam profesjonalną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jasiek

Dobrze byłoby się zbadać, a dla złagodzenia pij napary/herbatki ziołowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...