Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Przychodzę z problemem spóźniającego się okresu. Ostatni okres miałam 8 grudnia I trwał 6 dni (14 listopad). Kilka razy po okresie uprawialiśmy petting. Mianowicie siedziałam na chłopaku I ocieraliśmy się o siebie imitując ruchy jak w seksie. Chłopak miał na sobie majtki spodnie jeansowe podkoszulek za spodniami I bluzę. Ja miałam na sobie sobie spodenki, majtki. Przy pierwszym razie miałam założoną wkładkę higieniczną. Doszło do wytrysku. Chłopak nie dotykał mnie nigdzie. Odrazu po tym poszłam umyć ręce i się przebrałam. Po jakiś 2 godzinach sytuacja się powtórzyła. Tym razem miałam podpaskę. Tym razem chłopak nie doszedł tylko ja. Po tym zdarzeniu również nigdzie się nie dotykaliśmy. Przy kolejnych takich zdarzeniach zawsze miałam podpaskę. Minął miesiąc i dalej nie dostałam okresu. Spóźnia mi się około 5 dni. Mam nieregularne miesiączki (moje cykle trwają około 28-30 dni). Ostatni trwał 25 dni. Mam również problemy z tarczycą, mianowicie niedoczynność oraz chorobę Hashimoto. Biorę leki Euthryox 25. Czuję jakbym miała pełny brzuch i jest lekko twardy oraz boli mnie lewy jajnik od tygodnia. Od dwóch dni miałam lekkie mdłości. obserwując śluz z pochwy nie zauważyłam nic niepokojącego. Był lekko Białawy i miał lekko lepką konsystencję. Miałam również w tym miesiącu dużo stresu. Zżerają mnie myśli, że jestem w ciąży. Czy mogło dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...