Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość g...a

Nieregularne miesiączki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość g...a

Witam, Jestem 16 miesięcy po porodzie sn, nadal karmię synka piersią ( w nocy kilka razy, w ciągu dnia rano i popołudniu oraz wieczorem) Synek pije do tego MM oraz je normalne posiłki kilka razy dziennie. . Do tej pory nie dostałam miesiączki, natomiast robiony ad hoc 2 miesiące temu test owulacyjny wyszedł pozytywny. Okresu się nie doczekałam więc zrobiłam test ciążowy kilka dni później i wyszedł negatywny. Przedwczoraj po prawie 3 miesiącach braku miesiączki pojawiło się brunatne jednorazowe plamienie z kawałkiem jakby zbitego śluzu, plamienie wielkości 5 złotówki. Do tego przez 2 dni czułam lekkie rozpieranie w podbrzuszu, które dziś już zanika. Czy to mogła być skrócona wersja miesiączki czy raczej jakieś plamienie spowodowane wahaniami hormonów? Czy powinnam się martwić że jeszcze nie mam normalnego okresu? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Samanta

Zawsze można skonsultować z gin. w razie obaw. Po porodzie trzeba obserwować, jak wyglądają cykle. Można kupić jakiś monitor płodności, ja używam Afrodyty Smart. Bo teraz musi się wszystko ustabilizować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...