Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Pisze do państwa ze sprawą która nie daje mi spokoju. Mianowicie, przeglądając internet w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania popadłem w totalny stres, jestem kłębkiem nerwów. Wpadłem na wasza stronę która jest nazywana edukacja seksualna i chciałbym zadać wam pytania. Poznałem dziewczynę w ostatnim czasie, znamy się niecały miesiąc. Ja mam zaledwie 19l a ona 21l mieliśmy że sobą zbliżenie ale ani razu nie uprawialiśmy seksu ( Wiem że moja wiedza jest śmieszna i znikoma ale po prostu się boję i mam wątpliwośc) Nasze zbliżenia wyglądały na zasadzie ocierania się przez bieliznę o nasze narządy płciowe i ona doprowadzała mnie do orgazmu poprzez seks oralny. Zawsze to ja byłem w bieliźnie podczas ocierania się z nią a ona w rajstopach/spodniach pod którymi też miała bieliznę. Brak stosunku seksualnego jest spodowdowany moimi problemami w tej kwestii. Wytryski lądowały na moim, brzuchu, jej twarzy bądź w jej ustach.. Nigdy w pochwe, sromie lub w jego okolicach. Zmierzam do tego czy jest możliwość zapłodnienia poprzez przeniesienie plemników i dorpowadzenia do ciąży, jestem pewny że sperma nie została przeniesiona w dużych ilościach i nie od razu po wytrysku z mojego członka na pochwe lub do jej wnętrza. Martwi mnie prejalkuliat i możliwość jego zapłodnienia, lecz też nie uważam by znalazł się W POCHWIE ale mógłby znaleźć się NA POCHWIE gdy ona np. Poprawiała bieliznę. wiem że nie jesteście bogami i nie jesteście w stanie powiedzieć czy może być ona w ciąży czy nie ale najzwyczajniej się bardzo boję, w terminie miesiączki miała krwawienie które trwało z 5/6 dni i nie było to plamienie lecz z drugiej strony też nie był to najbardziej obfity okres. Za mną i za nią bardzo ciężki miesiąc (grudzień) w którym mieliśmy masę godzin w których często chodziła niewyspana, mało spala więc ogólnie była przemęczona, po okresie bola ja piersi.. Czy to oznacza że jest ona w ciazy? Czy to może oznaczać jakąś zmianę cyklu przez właśnie ostatni miesiąc.. Od wielu osób słyszę ze w ciszę można zajść tylko poprzez stosunek sekusalny w którym doszło do penetracji pochwy członkiem i Wytrysku w niej spermy/prejalkuliatu.. Jak wspomniałem w naszym przypadku nie doszło nawet do kontaktu nagiego penisa z jej naga cipka(ciężko to inaczej nazwać) a co dopiero żebym bym w nią wszedł, podsumowując Nie uprawiałem seksu z nią seksu, nasze ocieranie nigdy nie bylo ocieraniem nagich narządów płciowych. Sperma/prejalkuliat nie został wprowadzony od razu, nie wprowadzono go w głąb jej cipki tylko Np mogłaby się otrzec o nią poprawiając bieliznę. Dodam jeszcze że ta sytuacja mogła mieć miejsce 27/28 grudnia lub szczybciej. 29 grudnia dostała owe krwawienie(w terminie spodziewanej misiaczki) i 10 stycznia wykonała test ciazowy o czułości 10mlu czy jest on wiarygodny? Proszę o odpowiedź, czuje się fatalnie, stresuje się i praktycznie nie jadam. Mam nadzieję że nic nie mogło się stać i to co się dzieje to moja nieuzasadniona paranoja. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...