Skocz do zawartości
Forum

Gość s...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie do lekarza ginekologa. Mam 20 lat. Od prawie roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Regularność była 100% przez cały ten okres. Jestem w stałym związku z partnerem (zbadaliśmy się także mam pewność ze jesteśmy oboje zdrowi). Chciałam zapytać czy jeśli stosuje doustną antykoncepcję (oraz nie mam żadnych czynników, które osłabiają jej działanie) oraz stosujemy prezerwatywy plus dodatkowo stosunek przerywany ta ostatnia (może słabo działająca metoda ale jedna z trzech) jest potrzebna? Czy znacznie zwiększa bezpieczeństwo? Czy zwyczajnie dwie pierwsze wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Gość Nie jestem ginekologiem

co prawda, ale mam już trochę doświadczenia i mogę ci powiedzieć że same tabletki wystarczą jeśli chodzi o antykoncepcję. Jeśli się zbadaliście to nawet nie potrzebujecie prezerwatywy. A jeśli chodzi o stosunek przerywany to nie zalicza się on do metod antykoncepcji i może źle działać na psychikę zarówno męską jak i damską więc na twoim miejscu bym sobie go odpuściła. Ja brałam tabletki 10 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...