Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirieme

Plastyka powiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirieme

Czy jest tutaj osoba, która poddała się zabiegowi plastyki powiek? 

Jak oceniacie rezultaty? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leswat

Kiedys korzystalam duzo z solarium, po czasie moja skoreczka na powiekach gornych byla zmeczona i nie elastyczna zaczela mi lekko opadac.
Mialam w zamiarze zrobic tylko lifting i powieki gorne moj lekarz doradzil mi zrobic i powieki dolne.
Na gornych i dolnych powiekach pozbylam sie zmarszczek i zmeczonej skoreczki.
Oczy wygladaja wypoczete wieksze i wyrazne.

https://dreamskin.pl/plastyka-powiek-przywroc-mlodosc-swoim-oczom/

Nie załuje że się wybrałam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inie

Ja miałam zabieg plastyki powiek u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju prawie rok temu i musze przyznać, że wciąż podtrzymuję swoją opinie, że jest to świetny chirurg. Powieki są obecnie uniesione, wyglądam naturalnie, zabieg nie zmienił moich rysów twarzy ani nic takiego. Jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego, nie widać blizn, szwów, itp. Cenowo wyszło korzystnie, no i lekarz spisał się doskonale, jest kompetentny i doświadczony, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miała, ale nie wykluczam w przyszłości takiego zabiegu. Opadająca skóra powiem powoduje, że wyglądamy dużo starzej i niezdrowo. Dlatego jeśli ktoś ma problemy związane z tą okolicą to jak najbardziej powinien skorzystać z możliwości jakie daje współczesna medycyna estetyczna. Wiem, że w klinice, do której ja chodzę na zabiegi, jest możliwość wykonania plastyki kobiet. To Klinika Elite w Warszawie, bez problemów ich znajdziesz. Tu https://www.elite.waw.pl/chirurgia-plastyczna/plastyka-powiek/ znajdziesz sporo informacji o tym zabiegu i myślę, że pomogą Ci podjąć decyzję o wykonaniu zabiegu. Nie ma sensu się męczyć skoro możesz zniwelować problem w kilka chwil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Plastyka powiek

Witajcie! Udało się, jestem właśnie 14 dni po zabiegu plastyki powiek. Mój zabieg wykonywany był nie tylko ze wzg. na wizualną sprawę chodziło głównie o mój wzrok tak żeby nie pogarszał się bardziej. Z lewej powieki miałam wycięcie sporo skóry i dużo tego tłuszczu zagałkowego. Polecam więcej o zabiegu można przeczytać na stronie Kliniki https://medihorizon.pl/korekta-powiek-warszawa/ gdzie robiłam powieki - polecam również Klinikę i dr Szymańskiego ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...