Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie. Dziś uprawiałem seks z moją dziewczyną. Ona jest w trakcie okresu, a dokładniej 4 dzień. Cykle ma regularne 28 /- 2 dni. Najdłuższy trwał 30 dni, najkrótszy 26. Okres zaczął się 9 stycznia czyli planowo, w 30 dniu cyklu. Na 98% nie doszedłem. Sprawdzaliśmy co kilka- kilkanaście sekund i nic nie było. Raz prawie doszedłem ale prezerwatywa nadal była cała. Myślę że mógł się wydzielić preejakulat. Wyciągnąłem w momencie kiedy prezerwatywa pękła. Doszedłem chwilę później już na zewnątrz. Dziewczyna ostatnio miała wykrytą nadczynność tarczycy i problemy wątrobowe. Czy jest potrzeba zażycia tabletki dzień po? Bardzo się boimy. Dziewczyna nie chce jej brać ze wzgledu na to że mogą wystąpić skutki uboczne, zwłaszcza przy uszkodzonej wątrobie. Za tydzień będzie miała robione wyniki wątrobowe i boimy się czy nie wyjdzie w nich że brała tabletkę zwłaszcza że przeczytała ona ze taka tabletka zostaje w organizmie przez 3 miesiące. Czy jest sens ją brać? Wspomnę jeszcze raz że dziewczyna jest w 4 dniu okresu, dni płodne planowo wypadają na 19 stycznia, a owulacja na 26 stycznia. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Trzeba rozważyć, które dobro ma większą wartość i wybrać - zdrowie dziewczyny i ewentualna ciążą czy problemy ze zdrowiem, ale bez obawy o zapłodnienie. Na przyszłość zamiast prezerwatywy, może zamówcie diafragmę dopochwową Caya, to też zabezpieczenie mechaniczne

Odnośnik do komentarza
Gość Autor postu

Jednak najbardziej boimy się o to czy przypadkiem w środku nic nie wyciekło zwłaszcza że już na zewnątrz, ale jednak dosłownie chwilę po wyjściu doszedłem. Boję się czy mimo stosunkowo dość długich cyklów i trwającego okresu coś mogło się stać jeśli faktycznie trochę spermy znalazło się w środku? Bardzo dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...