Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 7 listopada przeszłam poronienie samoistne zupełne w około 5 tyg ciąży. Miesiączka wróciła mi 8 grudnia. Po tym czasie współżyliśmy z mezem, w dniu spodziewanej miesiączki zrobilam twst ciążowy i wyszla jedna blada kreska, druga ciemna. 11 stycznia zrobiłam również badanie krwi Beta hcg, wynik badania to 5,82 (minelo 5 tyg od pierwsza dnia ostatniej miesiączki), czyli Beta powinna wyjść przynajmniej ponad 80, a mi wyszło tylko 5,82. 12 stycznia dostałam krwawienia, zupełnie wygląda jak kazda moja miesiączka, krwawienie ze skrzepami krwi i bole menstruacje w podbrzuszu. Czy możliwe ze to znowu poronienie wczesne samoistne czy po prostu nie jestem w ciąży i dostalam okresu kilka dni później? Proszę o pomoc, jutro ide znowu zrobić badanie Beta zeby sprawdzić czy spadło czy podwyższylo sie... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W skrócie, 

1 badanie Beta hcg 5 tyg od dnia ostatniej miesiączki 11 stycznia - wynik 5,82

2 badanie 13 stycznia - wynik 1,30. 

Pierwszy wynik wskazuję na ciaze, ale jest zbyt niski jak na wiek ciąży. Drugi wynik - brak ciąży. 

Czy to wczesne poronienie samoistne? 

Czy mozliwe ze mam opóźniona miesiączkę, i Beta mogła byc podwyższona z innego powodu? 

W listopadzie przeszłam również poronienie samoistne calkowite, niestety lekarze nie powiedzieli mi dlaczego, nie zlecili konkretnych badań. 

Wizytę u ginekologa mam 20 stycznia. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...