Skocz do zawartości
Forum

Gdzie słuchacie muzyki?


Gość Rambambar

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. gdzie słuchacie muzyki w internecie? Obecnie moją ulubioną stroną jest https://me3.pl/

,bo nie ma reklam, działa na urządzeniach mobilnych, działa na PC i co najważniejsze, nie ma reklam.  Jedyne czego mi rakuje, to darmowego słuchania muzyki off-line. Znacie jakieś takie serwisy?   Tak, znam Spoitife, ale tam trzeba płacić, a mi chodzi o darmowe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2021 o 13:26, Gość waldek napisał:

zaloguję się na tej stronie wyżej, a potem co? Przyjdzie mi do zapłaty milion monet?

A kto ci każe się tam logować? Poza tym Ta strona jest darmowa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, laurette napisał:

Chyba jak większość. Chociaz teraz porobiło się wiele innych platform muzycznych równie wygodnych w użyciu.

Czy jest tutaj jakiś temat muzyczny? Taki dla relaksu. Odkryłam parę dni temu to forum

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czy jest tutaj jakiś temat muzyczny? Taki dla relaksu. Odkryłam parę dni temu to forum

Musisz szukać na forach różnych,może coś jest. Wiele tu mamy wątków do wyboru do koloru własciwie:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie słucham muzyki w sieci. Raczej kupuję płyty swoich ulubionych wykonawców. Są nawet specjalistyczne sklepu z konkretnymi gatunkami muzycznymi. W Preorder na przykład macie spor wybór płyt hip-hopowych. Widziałam u nich między innymi płyty polskiego rapera White 2115 . Tutaj je znajdziecie https://preorder.pl/muzyka/2354253,white-2115. Fajny, młody raper, który może się wam spodobać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...