Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ola

Polacy problem miejsca intymnego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

Dzień dobry, od kilku dni mam strasznie bolacy problem miejsc intymnych, nie wiem czy to przez złe golenie ale pojawiły się liczne ranki na miejscu intymnym, na wargach sromowych i przy pupie, na wzgorku łonowym zauważyłam krostki których wcześniej nie bylo są swedzace i jednocześnie bolą, straszniee to wszystko boli nie mogę chodzic ani nawet się załatwić, do tego pojawił się dziwny wodnisty śluz, wizytę mam już umówiona u ginekologa już, ale może ktoś ma jakieś porady na ten ból albo chociaż przypuszcza co to może być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Według mnie to stan zapalny ja mam podobne objawy co pewien czas i sama się leczę używając clotrimazolum krem gdy po dwóch, trzech zastosowaniach nie ma różnicy to biegiem do ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Kup sobie Tantum Rosa w saszetkach.Zlagodzi objawy.Ewentualnie mozesz podmywac sie kora zebowa,albo rumiankiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak miałam przy opryszczce miejsc intymnych ... zeby trochę złagodzić pieczenie i ból kup sobie chłodzący ( z mentolem) żel do hiegieny intymnej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Byłam u ginekolog, powiedziała że to zapalenie ropne, przez złe golenie, przepisala antybiotyk zobaczymy co to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemy miejsc intymnych są różne. Do ginekologa to bym się tak nie wstydziła, bo chodzę regularnie. Ale ja musiałam się wybrać do proktologa. Dr Zbigniew Kudelski z Ober Clinic po konsultacji i badaniach zdiagnozował u mnie zakrzepicę odbytu. Potrzebne było nacięcie zakrzepu brzeżnego, pan doktor zrobił to z największą starannością. W ogóle to bardzo dobry specjalista. Z tak ważnym przy tego rodzaju problemach indywidualnym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...