Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ostatni okres miałam 12-17.12. 8.01 miałam stosunek z zabezpieczeniem 09.01 miałam planowo dostać miesiączkę ( w piątek czułam ból jajników, więc zakładałam już że w sobotę na pewno dostanę ) mimo to nie dostałam. W niedzielę dla bezpieczeństwa zażyłam tabletkę ,,po" i okresu w ciągu dalszym nie było. Dziś jest poniedziałek i w ciągu dalszym nie dostałam okresu- mimo to odczuwam lekki dyskomfort i bóle jajników. Śluzu jest bardzo mało, jest wodnisty, bezwonny, lekko nieprzejrzysty. Obawiam się że prezerwatywa mogła być założona w nieprawidłowy sposób. Mimo że partner doszedł poza mną. Czy jest szansa, że zaszłam w ciążę? Czy tabletka po opóźnia okres? Jak obserwować swoje ciało i co może być przyczyną spóźniającego się okresu po stosunku?

Odnośnik do komentarza

Piszesz, że wzięłaś tabletkę "po" to o co chodzi? Na przyszłość kup może błonę dopochwową i aplikuj przed seksem. Z prezerwatywami różnie jest, a diafragma układa się w pochwie, a poza ty nie ma jak zsunąć się czy pęknąć

Odnośnik do komentarza

W tym mały problem, że mam okropne bóle brzucha, jajników, wzdęcia i uczucie nudności.

Zrobiłam test ciążowy ( 5 dni po ) i wyszedł negatywny. Wiem że będę musiała powtórzyć go jak będzie 8-10 dni.

Okresu nadal nie dostałam, mija już prawie tydzień jak się spóźnia. Obawiam sie po prostu ciąży mimo że test jest negatywny. Nie wiem ile po tabletce ,, po ,, może spóźnić się okres...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...