Skocz do zawartości
Forum

Jakie afrodyzjaki polecicie


Gość pamelka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie dziewczyny Czy któraś z Was stosowała moze afrodyzjaki? Czy mozecie polecić mi tutaj jakieś środki, które maja rzeczywiście takie działanie? Bo zbliża się nasza rocznica. Niestety nie mamy czasu na żaden wyjazd tak więc będzie w domu. Chciałabym jednak przygotować na nią cos specjalnego 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Afrodyzjaki to dosyć szerokie pojęcie. Jedni powiedzą, że największym afrodyzjakiem jest wzajemna fascynacja. Przejawia się ona na różne sposoby. Fascynacja intelektualna jak i cielesna.
Oczywiście są różnego rodzaju akcesoria, produkty, suplementy które pozytywnie działają na tą sferę. Mówi się, że ostrygi do nich należą... Z suplementów diety będzie to chociażby Sex Elixir (czyli ta słynna Hiszpańska Mucha). Zwiększają one namiętność, wyciągają z rutyny - jeżeli ktoś w taką popadł, zwiększają libido.

Odnośnik do komentarza

Afrodyzjaki to dosyć szerokie pojęcie. Jedni powiedzą, że największym afrodyzjakiem jest wzajemna fascynacja. Przejawia się ona na różne sposoby. Fascynacja intelektualna jak i cielesna.
Oczywiście są różnego rodzaju akcesoria, produkty, suplementy które pozytywnie działają na tą sferę. Mówi się, że ostrygi do nich należą... Z suplementów diety będzie to chociażby Sex Elixir (czyli ta słynna Hiszpańska Mucha). Zwiększają one namiętność, wyciągają z rutyny - jeżeli ktoś w taką popadł, zwiększają libido.

Odnośnik do komentarza

O hiszpanskiej musze słyszałam ale nie wiedziałam pod jaką nazwą jest sprzedawana w Polsce icon_smile.gif Możesz mi napisać gdize kupowałaś? Bo aktualnie przeglądam sobie allegro i sporo tam tego jest ale sama rozumiesz - nie chcę zamawiać niczego o efekcie placebo. Chciałabym coś skutecznego.

Odnośnik do komentarza

Nie kupuj na allegro. Nie ma sensu bo nigdy nie wiesz jakiej jakości jest środek, kto go sprzedaje.... Jest jedna oryginalna hiszpańska mucha - w Polsce sex elixir. Dopuszczona przez polski związek farmaceutyczny.
Zerknij sobie:
http://sexelixir.eu/

W sklepie jest akurat na nia promocja. Nie jest to może tanie ale jeśli chcesz aby zadziałało to trzeba zapłącić. Nie kupuj niczego taniego z allegro bo to pewnie będzie efekt placebo.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem najmocniejsze afrodyzjaki dla kobiet na zwiększenie pożądania to Turnea diffusa i Discorea Villosa. W Polsce wyciągi z tych dwóch ziół znajdziesz tylko w tabletkach o nazwie Feminam Libido. Przetestowałam na sobie i rzeczywiście maja moc jak nic innego co do tej pory stosowałam. Polecam sprawdzić  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...