Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość pamelka23

Jakie afrodyzjaki polecicie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pamelka23

Witam wszystkie dziewczyny Czy któraś z Was stosowała moze afrodyzjaki? Czy mozecie polecić mi tutaj jakieś środki, które maja rzeczywiście takie działanie? Bo zbliża się nasza rocznica. Niestety nie mamy czasu na żaden wyjazd tak więc będzie w domu. Chciałabym jednak przygotować na nią cos specjalnego 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikte

Afrodyzjaki to dosyć szerokie pojęcie. Jedni powiedzą, że największym afrodyzjakiem jest wzajemna fascynacja. Przejawia się ona na różne sposoby. Fascynacja intelektualna jak i cielesna.
Oczywiście są różnego rodzaju akcesoria, produkty, suplementy które pozytywnie działają na tą sferę. Mówi się, że ostrygi do nich należą... Z suplementów diety będzie to chociażby Sex Elixir (czyli ta słynna Hiszpańska Mucha). Zwiększają one namiętność, wyciągają z rutyny - jeżeli ktoś w taką popadł, zwiększają libido.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mkte

Afrodyzjaki to dosyć szerokie pojęcie. Jedni powiedzą, że największym afrodyzjakiem jest wzajemna fascynacja. Przejawia się ona na różne sposoby. Fascynacja intelektualna jak i cielesna.
Oczywiście są różnego rodzaju akcesoria, produkty, suplementy które pozytywnie działają na tą sferę. Mówi się, że ostrygi do nich należą... Z suplementów diety będzie to chociażby Sex Elixir (czyli ta słynna Hiszpańska Mucha). Zwiększają one namiętność, wyciągają z rutyny - jeżeli ktoś w taką popadł, zwiększają libido.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pamelka23

O hiszpanskiej musze słyszałam ale nie wiedziałam pod jaką nazwą jest sprzedawana w Polsce icon_smile.gif Możesz mi napisać gdize kupowałaś? Bo aktualnie przeglądam sobie allegro i sporo tam tego jest ale sama rozumiesz - nie chcę zamawiać niczego o efekcie placebo. Chciałabym coś skutecznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...