Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Florian

Usuwanie Zęba.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Florian

Witam, miałem spuchnięty policzek od uszkodzonego zęba. Zażywam antybiotyk i wyraźnie mi on pomaga. Miałem iść wyrwać ząb, ale nie stać mnie obecnie na protetyka. Czy wyrywanie jest konieczne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ka-wa

Nie wiadomo, jesli opuchlizna minie i przestanie boleć, to może oznaczać, że ząb jest martwy. Wtedy na korzeń można założyć koronę, wyrwanie to ostateczność, ale jeśli jest tylko do wyrwania, to nie ma co go trzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Florian

Znajomi którzy mieli wyrywane zęby mowią, że trwa to dosłownie chwilę i nie czuć bólu, gdyż znieczulenie dziala bardzo dobrze. To prawda? Martwie sie troche, bo ciota ze mnie jesli chodzi o dentystow😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

typowo na usunięcie zęba przeznacza się 15 minut - od wejscia do gabinetu przez znieczulenie itp. do wyjścia.

Antybiotyk pomoze na 2 tygodnie, moze 10 dni, potem znowu zacznie boleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris
17 godzin temu, Gość Florian napisał:

Witam, miałem spuchnięty policzek od uszkodzonego zęba. Zażywam antybiotyk i wyraźnie mi on pomaga. Miałem iść wyrwać ząb, ale nie stać mnie obecnie na protetyka. Czy wyrywanie jest konieczne? 

Skoro dentysta tak zadecydowal to widocznie jest to konieczne.Jesli mu nie ufasz to mozesz zawsze skonsultowac to z innym dentysta.Wyrywanie nie boli.Po usunieciu zeba kiedy znieczulenie przestaje dzialac,miejsce po usunieciu moze pobolewac kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoAna

Jeśli będziesz chciała się skonsultować, to polecam stomatologów z Lux Med w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto skonsultować się z dentystą i ustalić najlepsze rozwiązanie. Ja miałem usuwanych kilka zębów w placówce stomatologicznej Denta-Med w Krakowie. Polecam - profesjonalne leczenie i przystępne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Jeśli szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego w Warszawie to mogę polecić Ci gabinety Eurodental. Mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Jeśli chcesz zadbać o swoje zęby, jednocześnie nie wydając majątku polecam pakiet stomatologiczny w Lux Med. Za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...