Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od zawsze mam bardzo długie ( ok3 msce) nieregularne cykle . W listopadzie udałam się do prywatnej kliniki na badanie dr stwierdziła, że wszystko ok dała luteinie na 10 dni po odstawieniu zaczęła się miesiączka. Ale po 27 dniach znów miesiączka dzień po stosunku myślę ok pewnie przypadek, A dziś znów tym razem po 25 dniach kolejna miesiączka na podpasce prawie nic tylko dużo po podtarciu . Cytologia robiona sierpien/wrzesień czyli Ok 7 mscy temu wyszła ok w ciągu 4 lat miałam 5 cytologii i każda również ok ( robione w ciąży) . Czy możliwe że to przez luteinie wzięta jednorazowo 10 dni? Oczywiście czytam o raku szyjki macicy i zaczynam panikowac . Jak tylko skończę miesiączke pójdę na wizytę i znów pobiote cyt

Odnośnik do komentarza

Też miałam podobną sytuację ale u mnie pojawiały się też bardzo bolesne miesiączki i po diagnostyce w szpitalu medicover okazało się że to endometrioza, może też masz ten problem, też miałam badania niby ok a wszystko wyszło dopiero na sonovaginografii czyli na usg z kontrastem

Odnośnik do komentarza

idz do lekarza, nalegal na badania w kierunku endometriozy. Ja mam problem z plodnoscia ze względu na entometriozę, trzeba ją leczyć. Teraz staramy sie z męzem o dziecko. jak z twoim cyklem? może do obserwacji pomocny bylby dla ciebie tester owulacji afrodyta, zebys mogla zaobserować czy w gole w miesiacu masz owulacje i dni plodne,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...