Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ponieważ około 3 tygodni temu doszło między mną a moim chłopakiem do zbliżenia lecz nie do standardowego stosunku ponieważ miałam miesiączke a do seksu oralnego skończyło się wytryskiem w ustach po czym zaprzestaliśmy kilka dni później doszło do kolejnego zbliżenia wtedy chłopak dotykał moich okolic intymnych nie dotykał przedtem penisa lecz ocieraliśmy się o siebie chłopak nie miał bielizny w okresie świąt po około tygodniu po miesiączce miałam dwudniowy silny ból podbrzusza i wydzieline z pochwy wskazującą na infekcje intymną zaczęłam przyjmować leki na infekcje bez recepty ponieważ nie miałam mozliwości pójścia do lekarza infekcja odpuściła lecz od około tygodnia miewam niewielkie plamienia tylko na papierze i objawy pmsu dziś jest pierwszy dzień spodziewanej miesiączki lecz nic nie wskazuje na to aby się pojawiła cykle miewam zwykle regularne zdarza się że przez kilka miesięcy mam w ten sam dzień a później przesuwa mi się o kilka dni wcześniej lub później czy powinnam się martwić że coś mi dolega? Czy istnieje jakakolwiek szansa że jestem w ciąży? Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...