Skocz do zawartości
Forum

Problem z mężem


Gość Martyna

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Gość Martyna napisał:

Nie liczę ze on się zmieni bo 5 lat na to miał. 

Byłam poi porade prawna, wiem co mam zrobic i z czym się nie ujawniać 

Nie jestem w stanie wszystkiego załatwić przed zabiegiem... 

Dzisiaj zajechal brat z żoną i dziećmi ten  który nic nie wie... Spytał czy dobrze się czuje bo jakoś smutno wyglądam... I mało odzywam.........

Zanim zdążyłam odpowiedźiec... Mój małżonek żartem dodał ze pewnie gaha ma bo ostatnio o czymś w kółko myśli... I dziwnie męża  traktuje ,,,,,

To fakt ja nie umiem się bronić przed głupimi żartami i docinkami.... Po prostu nie umiem i dlatego przeżywam bo do jego poziomu sie nie zniżę....Ale jedno już wiem , ze poczynię kroki po zabiegu bo ja chce normalności 

Pozdrawiam i dziękuję za opinie 

Najwidoczniej potrzebowałaś i terapii i rozmowy z prawnikiem aby się ogarnąć i tą cała sytuacje. Przynajmniej tyle załatwiłaś. Ale to nie znaczy że masz pozwalać sie poniżać przez męża i akceptować jego burackie żarty bo to najzwyczajniej jest chamstwo. Czym innym jest odpuszczenie walki z kims takim, ale czym innym jest pozwalanie na nasranie sobie na głowe i rozmazanie tego. On cię nie pogryzie gdy mu celnie odpowiesz. Po prostu musi zobaczyć że skończyła sie miła i głupia Martyna która każde chamstwo przemilczy i da sobie nasrać na głowę. Jeszcze raz, w dyskusję, awantury nie warto się wdawać, ale jego chamstwo powinnaś umieć zripostować. Jak sama nie umiesz wymyśleć to poczytaj jakieś riposty w necie. Jak cie jeszcze raz zaczepi to mu poślij petardę żeby sie nogami nakrył. Co może ci zrobić? Nic. W żaden sposób nie ma prawa nic ci zrobić. Co najwyżej posra sie ze złości, i o to chodzi. Będziesz miała satysfakcję że go nazwiesz "po imieniu" i wskażesz gdzie jego miejsce. Przecież możesz mu powiedzieć że jak mu nie pasuje to niech idzie pod śmietnik do towarzystwa na jego poziomie. I go zamkniesz. Szanuj się bo jak sama się nie obronisz i nie będziesz szanowała to cie zniszczy. Nie miała bym skrupułów do chama. Cham innego języka nie rozumie. Niestety twój mąż też nie, a będzie cię wykańczał psychicznie dopóki mu gęby kilka razy nie zamkniesz. Takie życie. Chcesz normalności to teraz musisz ją wywalczyć. Albo się go boisz albo nie. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jestem juz po i zabiegach jeszcze badania i kontrolę. 

Faktycznie za dużo w tym czasie  obowiązków spadło na niego jak wróciłam to wręcz sie wkurzał ze musiał siedzieć z dzieckiem, ze mało miał pomocy ze strony mojej rodziny ,

Częściowo nawiązał kontakt ze swoją rodziną.... Poprosił mnie i pomoc dla nich... Coś załatwić załatwiłam  jeszcze mnie opieprzył... Więc mam drugi raz nauczkę ze za pomoc dostaje kopa w dupe od niego i opieprz . 

Telefony do damy trwają non stop myśli ze jak skasuje to śladu nie ma...

Ja odcięłam się emocjonalnie nie komentuje już nic, nie pytam nie docinam wogole Nic KOMPLETNIE. 

 

On ma nawet pretensje ze kupiłam komodę  a on ma problem ze złożeniem, ze kupuje tylko sobie i dziecku ciuchy a on w odstawce 

Zajmuje się praca i dzieckiem i rozmawiam dużo z psycholog i  przyjaciółka... Bardzo mi pomogło i pomaga a czekam do września  Końca kredytu i zrobię z nim porządek....  Nawet  ostatnio  to wyczuł bo powiedział że on wie do i czego ja zmierzam. 

Zero komentarza. Mojej strony. 

Teraz wiem już na 100 procent że to pasożyt narcyz i toksyk nie ma o kogo zabiegać a ja nie będą służąca i bankomatem.

Ja chce tylko spokoju i zdrowia. 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że ostatnio moja koleżanka miała pewne problemy w związku i chciała ostatecznie sprawdzić wierność swojego męża. Doradziłam jej, żeby postawiła na podsłuchy nagrywające i z tego co wiem, to całkiem spory ich wybór udało jej się znaleźć na stronie tego sklepu https://24a-z.pl/podsluchy-nagrywajace-c-93.html . Polecam wam tam zerknąć, a może i wam wpadłoby coś w oko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...