Skocz do zawartości
Forum

Mam 18 lat i tylko 155 cm wzrostu


Gość Co robić

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Co robić

Jestem chłopakiem , mam 155 cm i ważę aż 98-99 kg . Oprócz tego mam masakryczny trądzik , którego nie można się pozbyć . Najwiecej tego jest na czole . Całe czoło mam w wielkich czerwonych bąblach . Każdy ma prawie 2 cm wielkości . Twarz mam okrągłą bez żadnego owalu a włosy do ucha z grzywką.. Ciocia każe mi nosić taka fryzurę , przez którą jestem wyszydzany przez innych .. Jedząc nawet tylko te 1000 kcal tyję . Mam bardzo powolny genetycznie metabolizm , wiec o przyjemnościach mogę tylko pomarzyć . Mam wahania wag - w jeden dzień potrafiłem przytyć nawet 3 kg ...

Musze pracować społecznie , bo przeskrobałem. Zamiatam boiska , ulice oraz chodniki na rzecz państwa i urzędu  . W mrozie musze odpracowywać te godziny ... Mimo ciężkiej fizycznie , trwającej dziennie 8 godzin  pracy nic nie schudłem ... Nawet przytyłem ostatnio . Do pracy dostałem tez specjalne ubranie i buty , które musze nosić . Prace zaczynam zawsze o 6 rano lub nawet o 5 ... Kończę o 15 i padam z nóg ... Miałem nadzieje , ze schudłem a przytyłem 4 kg ...Często sie zdarza , ze jak sprzątam ktoś ciagle mnie zaczepia i smieje sie ze mnie ... Udają moj chód lub się drą . 
 

Najwiecej tkanki tłuszczowej odkłada mi się na pośladkach , udach i łydkach . Mam ginekomastie . Na brzuchu tez mam spore fałdki . Rzucam się w oczy , dlatego codziennie mnie ktoś zaczepia . Mam tez specyficzny chód . Staram się przy innych nie biec , bo tyłek mi się strasznie trzęsie . Kiedys jak biegłem na autobus jacyś kibole i dresy się ze mnie śmieli i chcieli mi podstawić nogę ... Wulgarnie mnie wyzywali i udawali jak chodze ... Śmieli sie z moich boczków i tylka ... I z tego ze mam piersi 
 

Zbyt duża pupa bardzo mi przeszkadza i przez nią mam straszne bóle kolan.  Boli mnie tez mocno kręgosłup przy schylaniu się . Gdy byłem u gastrologa powiedział mi , ze mogę mieć lipodemie 

 

Odnośnik do komentarza

Wow!155 I sie martwisz?Ja mam 154 I i pol cm i waze 100 przecinek 6 kg.Do tego mam malego penisa,ktorego i tak nie widac,bo brzuch zaslania.Cycki mam takie wielkie,ze musze specjalny biustonosz nosic.I jeszcze smierdza mi stopy.Fajnie masz ze mozesz biegac.Ja tez pracowalem spolecznie,bo kradlem paczki z cukierni.Fruzure mam na pazia.Jeden pan pisal tutaj na forum 31 grudnia,ze ma problem bo duzo je a jest szczuply,piekny i ma plaski brzuszek oraz pitbulla bez zebow. Zycie jest nieprawiedliwe ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Co robić

Jacyś kibole mnie codziennie zastraszają , tylko dlatego ze tak wyglądam . Oni cały dzień stoją przed lewiatanem a jak kiedys wychodziłem ze sklepu to mnie popychali i mówili , ze kurtka mi niedługo eksploduje 

Ci kibole maja na oko 17-19 lat i darli się 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Co robić napisał:

Jacyś kibole mnie codziennie zastraszają , tylko dlatego ze tak wyglądam . Oni cały dzień stoją przed lewiatanem a jak kiedys wychodziłem ze sklepu to mnie popychali i mówili , ze kurtka mi niedługo eksploduje 

Ci kibole maja na oko 17-19 lat i darli się 

To idz do biedronki zamiast do lewiatana.Pod biedronka nie ma kiboli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...