Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki na erekcję dzialają


Gość Regret

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich panów. Orientujecie się może czy tabletki na erekcję bez recepty działają? Mianowicie mam problemy z potencją ale nie chcę na razie iśc do lekarza i chciałbym spróbować sobie czegoś ale bez konieczności recepty. Dodam,że mam 35 lat. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Wszystko zaczeło się jakieś 3 miesiące temu

Odnośnik do komentarza

Zależy jakei środki. Polecam zwracać uwage na skład. Powinny w sobie zawierać najlepiej dużą dawkę L argininy,której działąnie jest potwierdzone w badaniach klinicznych. Jak róweniż wyciąg z żeńszenia. No i nie licz na to,że środki za 5 czy 10 zł są w stanie Ci pomoc Te lepsze środki na erekcję potrafią swoje kosztować. Pytanie : czemu nie chcesz iść do lekarza?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość wadim napisał:

 Pytanie : czemu nie chcesz iść do lekarza?

No własnie. Moze za wszasu powinienes to skonsultować i leczyc ? Tego typu profilaktyka na własną ręke nie ma za duzego sensu. Poza tym te preparaty to raczej marny efekt dają o ile w ogole nie placebo.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może to głupie ale po prostu się wstydzę. Wiem wiem, że pewnie tutaj napiszecie,że taka wizyta to nie wstyd oraz że lekarz ma wielu takich pacjentów. Ale sam nie czułbym się na pewno komfortowo i jednak chciałbym takiej wizyty uniknąć. Na początku chcę wypróbować czegoś bez recepty. Proszę jednak o konkrety.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię. Tylko sęk w tym że naprawdę tu nie ma się czego wstydzić. Skoro masz z tym problem to znaczy że pora iść do lekarza. Kobiety przecież też się często wstydzą ginekologa ale dla swojego dobra idą na badanie. Wykaz się odpowiedzialnością i rozumem. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Cum on - dobry środek, w składzie super, bierze się codziennie po tabletce, działanie jest długotrwałe.
Braveran- na pewno o nim słyszałeś, generalnie jeden z dróższych suplementów ale jest w porządku.
Penis complete.
Nie polecam natomiast olimpu. Jedno wielkie placebo ( czego można było się domysleć patrzac na skład).
Warto jednak byłoby zastanowić się z jakiego powodu masz te zaburzenia erekcji. Powodów może byc wiele i jednak warto jest je znać. Robiłeś sobie badania na hormony? MOze jeszcze dochodzi do tego stres?

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem czy znajdziesz w aptece ale polecam szukać w sklepach w sieci. Tam kupisz bez problemu i pewnie taniej niż stacjonarnie Od siebie jeszcze dodam,że warto byłoby sobie przebadać hormony tarczycy bo czasami bywa,ze ktos ma problemy z erekcją właśnie przez problemy z tarczycą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...