Skocz do zawartości
Forum

Postawa kobiet i to jakie wykreowały reguły życia


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Już Ci pisałem

Incell vel Bógjestzły- Widzę, że dalej pogrążasz się w swojej psychozie. Jeśli nie masz powodzenia to nie możesz po prostu przestać się zadręczać i zająć swoim rozwojem?  Spójrz na to tak, że bycie samemu ma swoje plusy. Robisz co chcesz, idziesz gdzie chcesz, wracasz do domu o której chcesz, cała zarobiona kasa dla Ciebie, itd. Siedzenie w internecie i wypisywanie ciągłych żali (zapewne nie tylko tutaj) nic Ci nie da. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Już Ci pisałem napisał:

Widzę, że dalej pogrążasz się w swojej psychozie. Jeśli nie masz powodzenia to nie możesz po prostu przestać się zadręczać i zająć swoim rozwojem?

A co to za pojęcie rozwój, mam osiągnąć jakąś doskonałość psychiczną i fizyczną? Coś jak mnisi? Czy może rozwój oznacza dla ciebie codzienną prace, czy może rozwój to brak problemów, nie wiadomo o co ci idzie.

Odnośnik do komentarza

Incel, nikt ci tutaj nie pomoże chyba że po prostu lubisz się tutaj rozpisywać o złu wyrządzonym przez kobiety to ok. Pisz.
Mózg, taka ciekawostka, może BJZ będzie chciał zerknąć, nie chce mi się szukac poprzedniego wątku w którym pisaliśmy:

https://www.national-geographic.pl/artykul/badanie-na-owcach-pokazalo-jak-ketamina-wylacza-mozg?page=1
Trzymajcie się dzieciaki ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Loraine napisał:

Incel, nikt ci tutaj nie pomoże chyba że po prostu lubisz się tutaj rozpisywać o złu wyrządzonym przez kobiety to ok. Pisz.

Cześć, jakby incel chciał opisać swoje krzywdy to byłby to już duży krok w przód - zdjąć na początku to uogólnienie i powiedzieć o konkretnych osobach ze swojego życia które były kobietami i go skrzywdziły. Równie dobrze ktoś go mógł za dzieciaka potrącić skuterem i mieć błękitną koszulkę a on by wtedy pisał że każdy kto ma błękitną koszulkę to zły człowiek.

13 minut temu, Gość Loraine napisał:

O i takie ciekawostki lubię :)

15 minut temu, Gość Loraine napisał:

Trzymajcie się dzieciaki ?

Kobiety nie pyta się o wiek ale aż korci :) Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość mózg napisał:

Cześć, jakby incel chciał opisać swoje krzywdy to byłby to już duży krok w przód - zdjąć na początku to uogólnienie i powiedzieć o konkretnych osobach ze swojego życia które były kobietami i go skrzywdziły. Równie dobrze ktoś go mógł za dzieciaka potrącić skuterem i mieć błękitną koszulkę a on by wtedy pisał że każdy kto ma błękitną koszulkę to zły człowiek.

O i takie ciekawostki lubię ?

Kobiety nie pyta się o wiek ale aż korci ? Trzymaj się.

Może prowokuje może nie, może ma jakieś przykre przeżycia z dzieciństwa i nie umie się z nimi uporać. Może ...może.
Fajnie że ci się podoba, zaintereowało mnie więc stwierdziła że się z wami podzielę .
37 l.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Loraine napisał:

może ma jakieś przykre przeżycia z dzieciństwa

Nie widzę możliwości zaakceptowania tak bestialskich warunków życia:
Małolata sie zabawia seksualnie i gra cnotliwą/myślącą o miłości, w seksualności uchodzi za wykorzystywaną.

Prostytutka ma seks plus pieniądze na codzień i uchodzi za wykorzystywaną.

Niestety nie doświadczyłem żadnego z tych 3 powyższych przywilejów. Nie doświadczyłem seksu, pieniędzy, które bym miał za seks i opinii, że zostałem wykorzystany. Tym bardziej nie doświadczyłem ich razem, nawet raz w życiu.

To jest taka brutalna rzeczywistość, że żyje z nerwowymi objawami od wieku nastoletniego, to jest kilkadziesiąt lat.
Nerwowości dodają fakty, że jak sie poruszy temat seksu to sie czyta to i tamto.

Sprawa nie dotyczy samego seksu, jak i seksu i czerpania za niego korzyści, jak i uchodzenia za osobe cnotliwą/myślącą o miłości/wykorzystywaną. Nie widze też sprawiedliwości w innych sferach życia: prawo, praca, kultura, no i seksualność wyżej opisana.

Sprawa, bo mam sprawe do tego całego okrutnego świata, który mnie skazał na taką bestialską nie sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza

To co piszesz to jakaś kpina. To świadczy o tym że nigdy nie miałeś naprawdę ciężko i znajdujesz sobie wyimaginowane powody żeby usprawiedliwić to co się dzieje a jest jak jest bo nie masz za grosz empatii i nie potrafisz analizować otaczającej cię rzeczywistości.

15 godzin temu, Gość incel napisał:

Małolata sie zabawia seksualnie i gra cnotliwą/myślącą o miłości

To nie jest fakt tylko twoje zakrzywianie rzeczywistości. Niby jak to zweryfikowałeś? Wyczytałeś z moczu?

15 godzin temu, Gość incel napisał:

w seksualności uchodzi za wykorzystywaną

Kto ustala że tak uchodzi? Oczywiście też twoja imaginacja. Czyli imaginacja łączy się z imaginacją a co z tego wynika? Totalne brednie oderwane od rzeczywistości.

15 godzin temu, Gość incel napisał:

Prostytutka ma seks plus pieniądze na codzień i uchodzi za wykorzystywaną.

 

Czyli chciałbyś być prostytutką? To bądź meską dziwką też jest taki zawód. Myślisz że to tak fajnie czy z braku empatii nie zauważasz jak okropną pracę ma prostytutka którą uważa się za wykorzystywaną? O dzisiejszych dziwkach które same się ogłaszają jakoś nikt nie mówi że są wykorzystywane i żyją na wysokim standardzie. Ty sobie wymyślasz problemy które są zafiksowane wokół twojego incelstwa i wyimaginowanych zarzutów wobec kobiet,. Uogólniasz stereotypizując płcie i wymyślasz sobie co niby uchodzi a co nie (to twoje ubzdurane wyobrażenia na temat tego co myśli większość).

15 godzin temu, Gość incel napisał:

Sprawa nie dotyczy samego seksu, jak i seksu i czerpania za niego korzyści, jak i uchodzenia za osobe cnotliwą/myślącą o miłości/wykorzystywaną. Nie widze też sprawiedliwości w innych sferach życia: prawo, praca, kultura, no i seksualność wyżej opisana.

Jasne jasne ale piszesz od początku tylko o jednym i to wszystko są imaginacje chorego umysłu.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Fajnie że ci się podoba, zaintereowało mnie więc stwierdziła że się z wami podzielę .
37 l.

Ludzki mózg a zwłaszcza w połączeniu z substancjami to coś co mnie bardzo interesuje. Wiedząc niektóre rzeczy może sam nie narażałbym się na niepotrzebne eksperymenty ?

37 lat to niedużo. Niedługo będę miał 30. Nie mogłabyś być moją matką :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2021 o 19:04, Gość mózg napisał:

Ludzki mózg a zwłaszcza w połączeniu z substancjami to coś co mnie bardzo interesuje. Wiedząc niektóre rzeczy może sam nie narażałbym się na niepotrzebne eksperymenty ?

37 lat to niedużo. Niedługo będę miał 30. Nie mogłabyś być moją matką :)

Zauważyłam. Czasami ciekawość jest silniejsza.
 Dzieciak jesteś ...mistrzu logiki ? Chciał byś się zmierzyć ze sztuczną inteligencją. To by było ciekawe ?
Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Dlatego facetów traktuję z przymrużeniem oka. Nie można być dla nich ciepłą kluchom , nie mówi wszystkiemu o sobie , poświęcać się 100% bo oni i tak nie docenią nas. Dla większość facetów kobieta to maszyna do rodzenia dzieci , do sprzątania , gotowania itp. Dla mnie miłości nie ma , są tylko uczucia , zauroczenia itp. Moi rodzice byli w toksycznym związku , wiele się na oglądałam i powiedziałam sobie "Nie chce żadnego związku" Wolę być sama i być egoistką niż cierpieć.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość dddddd napisał:

Dlatego facetów traktuję z przymrużeniem oka. Nie można być dla nich ciepłą kluchom , nie mówi wszystkiemu o sobie , poświęcać się 100% bo oni i tak nie docenią nas. Dla większość facetów kobieta to maszyna do rodzenia dzieci , do sprzątania , gotowania itp. Dla mnie miłości nie ma , są tylko uczucia , zauroczenia itp. Moi rodzice byli w toksycznym związku , wiele się na oglądałam i powiedziałam sobie "Nie chce żadnego związku" Wolę być sama i być egoistką niż cierpieć.

Cześć, a nie uważasz że boisz się że twój ewentualny związek może być taki jak twoich rodziców i nie dopuszczasz do siebie że jednak może być inaczej. czyli że możesz trafić na takiego który będzie cię szanował, z którym będziesz dopasowana i który nie będzie stosował przemocy (ogólnie pojętej)? Może to kwestia strachu. Nie wyobrażasz sobie być w innym związku niż twoi rodzice. Ale żeby nie było, rozumiem cię bo tak samo wybrałam. Nie uważam aby faceci byli potrzebni w naszym życiu. Może na chwilkę. Ale nie na stałę. Więc przymrużenie oka jest dla mnie zrozumiałe. Nie każdy chce ryzykować i może się uda, a może się nie uda. Niestety nie mamy wpływu na wszystko. Czasami trzeba być egoistką, i nie patrzeć sie na to co gadają wszyscy w około. Także trzymaj się. Pzdr

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Loraine napisał:

Cześć, a nie uważasz że boisz się że twój ewentualny związek może być taki jak twoich rodziców i nie dopuszczasz do siebie że jednak może być inaczej. czyli że możesz trafić na takiego który będzie cię szanował, z którym będziesz dopasowana i który nie będzie stosował przemocy (ogólnie pojętej)? Może to kwestia strachu. Nie wyobrażasz sobie być w innym związku niż twoi rodzice. Ale żeby nie było, rozumiem cię bo tak samo wybrałam. Nie uważam aby faceci byli potrzebni w naszym życiu. Może na chwilkę. Ale nie na stałę. Więc przymrużenie oka jest dla mnie zrozumiałe. Nie każdy chce ryzykować i może się uda, a może się nie uda. Niestety nie mamy wpływu na wszystko. Czasami trzeba być egoistką, i nie patrzeć sie na to co gadają wszyscy w około. Także trzymaj się. Pzdr

Tak tego się boję najbardziej. Boję się że będę żyła z toksykiem , który zniszczy mnie psychicznie. Już na takich trafiałam jeden kazał mi schudnąć ( mimo tego że nigdy nie byłam gruba) bo brzuch nie taki jak trzeba , po anoreksji byłam i przytyłam z X do X kg. Drugi że powinnam się malować i pomyślałam że to może spotkać mnie i nie powinnam być w związku. Bo skończe tak jak mama , który X lat zmarnowała żeby się rozwijać bo tata jej nie pozwalał iść na kurs na prawo jazdy bo ma dzieci. Dzięki  , że mnie rozumiesz. Że któraś ma podobnie do mnie. Mam 24 lata i nie chcę być z kimś , chcę być sama. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2021 o 03:29, Gość incel napisał:

Nie widzę możliwości zaakceptowania tak bestialskich warunków życia:
Małolata sie zabawia seksualnie i gra cnotliwą/myślącą o miłości, w seksualności uchodzi za wykorzystywaną.

Prostytutka ma seks plus pieniądze na codzień i uchodzi za wykorzystywaną.

Niestety nie doświadczyłem żadnego z tych 3 powyższych przywilejów. Nie doświadczyłem seksu, pieniędzy, które bym miał za seks i opinii, że zostałem wykorzystany. Tym bardziej nie doświadczyłem ich razem, nawet raz w życiu.

To jest taka brutalna rzeczywistość, że żyje z nerwowymi objawami od wieku nastoletniego, to jest kilkadziesiąt lat.
Nerwowości dodają fakty, że jak sie poruszy temat seksu to sie czyta to i tamto.

Sprawa nie dotyczy samego seksu, jak i seksu i czerpania za niego korzyści, jak i uchodzenia za osobe cnotliwą/myślącą o miłości/wykorzystywaną. Nie widze też sprawiedliwości w innych sferach życia: prawo, praca, kultura, no i seksualność wyżej opisana.

Sprawa, bo mam sprawe do tego całego okrutnego świata, który mnie skazał na taką bestialską nie sprawiedliwość.

A może napisz bez owijania, bo jak na razie odnosze wrażenie że zazdrościsz małolatom, prostytutkom seksu i kasy. Jeżeli nie dzieje się nic złego to kobieta/dziewczyna nie jest wykorzystywana w te sposób. cały czas podkreślasz że nie chodzi o seks jako seks, ale o wykorzystywanie. Więc może napisz wprost co jest. Trzymaj się. Pzdr

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość dddddd napisał:

Tak tego się boję najbardziej. Boję się że będę żyła z toksykiem , który zniszczy mnie psychicznie. Już na takich trafiałam jeden kazał mi schudnąć ( mimo tego że nigdy nie byłam gruba) bo brzuch nie taki jak trzeba , po anoreksji byłam i przytyłam z X do X kg. Drugi że powinnam się malować i pomyślałam że to może spotkać mnie i nie powinnam być w związku. Bo skończe tak jak mama , który X lat zmarnowała żeby się rozwijać bo tata jej nie pozwalał iść na kurs na prawo jazdy bo ma dzieci. Dzięki  , że mnie rozumiesz. Że któraś ma podobnie do mnie. Mam 24 lata i nie chcę być z kimś , chcę być sama. 

Nikt nam nie da gwarancji że trafimy na naszego księcia z bajki. Ale mamy wybór. Jak widzimy że z kimś nam nie po drodze, wtedy możemy powiedzieć "Ciao Balbina" i odejść. Co do zmian, już kiedyś pisałam że człowiek może zmienić kolor włosów, długość, może iść na operację plastyczną, może schudnąć lub przytyć, można zmienić poglądy. Ale jak ktoś ma C_wy charakter to nic nie da się z tym zrobić. Jesteś młoda i nie powiedziane że nie trafisz na wartościowego mężczyznę, zupełnie innego niż twój ojciec. Ale to ty dokonujesz wyboru czy chcesz innego czy chcesz takiego jak ojciec. Nasze życie nie składa się z samych porażek, to  ny możemy tak to widzieć bo nie doceniamy tego co dobrego się w naszym życiu wydarzyło, i nie wyciągamy wniosków z tych porażek. To znaczy widzimy tylko jedną złą stronę. Każdy ma swój własny powód i twój dotyczy rodziców i tego jakim byli przykładem dla ciebie. Mama może nie miała siły wewnętrznej aby odejść, może bała się więc też nie pokazała ci że warto walczyć o siebie. W sumie uległość kobiet co do facetów przemocowych ale ogólnie trwanie w związku bo jest strach że będzie się samemu, bo dzieci, bo co ludzie powiedzą i t.d. dzisiaj jest stereotypem który powoli upada. Ale jeszcze raz podkreślam, daj sobie szansę bo nie każdy jest jak twój ojciec. Pzdr ?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Loraine napisał:

Nikt nam nie da gwarancji że trafimy na naszego księcia z bajki. Ale mamy wybór. Jak widzimy że z kimś nam nie po drodze, wtedy możemy powiedzieć "Ciao Balbina" i odejść. Co do zmian, już kiedyś pisałam że człowiek może zmienić kolor włosów, długość, może iść na operację plastyczną, może schudnąć lub przytyć, można zmienić poglądy. Ale jak ktoś ma C_wy charakter to nic nie da się z tym zrobić. Jesteś młoda i nie powiedziane że nie trafisz na wartościowego mężczyznę, zupełnie innego niż twój ojciec. Ale to ty dokonujesz wyboru czy chcesz innego czy chcesz takiego jak ojciec. Nasze życie nie składa się z samych porażek, to  ny możemy tak to widzieć bo nie doceniamy tego co dobrego się w naszym życiu wydarzyło, i nie wyciągamy wniosków z tych porażek. To znaczy widzimy tylko jedną złą stronę. Każdy ma swój własny powód i twój dotyczy rodziców i tego jakim byli przykładem dla ciebie. Mama może nie miała siły wewnętrznej aby odejść, może bała się więc też nie pokazała ci że warto walczyć o siebie. W sumie uległość kobiet co do facetów przemocowych ale ogólnie trwanie w związku bo jest strach że będzie się samemu, bo dzieci, bo co ludzie powiedzą i t.d. dzisiaj jest stereotypem który powoli upada. Ale jeszcze raz podkreślam, daj sobie szansę bo nie każdy jest jak twój ojciec. Pzdr ?

Ja nie chce dla siebie żadnej szansy niestety. Wolę samotność od związku. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość dddddd napisał:

Ja nie chce dla siebie żadnej szansy niestety. Wolę samotność od związku. 

Twój wybór. Rób tak abyś nie żałowała. Weź pod uwagę że życie czesto weryfikuje to co sobie postanowimy. Trzymaj się ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Jesteś młoda i nie powiedziane że nie trafisz na wartościowego mężczyznę, zupełnie innego niż twój ojciec

Czyli pracującego i oddającego połowe pieniędzy kobiecie np. w formie kupienia samochodu i w połowie dokładającego sie do pracy domowej - taki układ jest o wiele bardziej osiągalny dla kobiet, niż dla takiego kogoś jak ja co jedyne wymagania to mieć dziewczyne ładną albo przeciętną, czy nawet brzydką(jeślilby nie była wstrętna z charakteru).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Chciał byś się zmierzyć ze sztuczną inteligencją. To by było ciekawe ?

Nie no bez przesady. Sztuczna inteligencja która kiedyś będzie (bo teraz to są tylko zalążki) nie pozostawi szans żadnemu z ludzi ale... może mózgi będą rozszerzane o moduł AI i wszyscy będziemy idealnie inteligentni i podłączeni do chmury w której będzie cały zasób wszystkich informacji o wszystkim. To chyba jedyny argument za tym żeby żyć i mieć dzieci bo jak ludzkość nie dojdzie do tego etapu to jest stracona a to co obserwujemy obecnie to jest mega syf i szerząca się głupota. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...