Skocz do zawartości
Forum

Jak ja przyćmić?


Gość Sandra em

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra em

Jezu jak mnie denerwuje taka dziewczyna. Mamy pracę związana z wyjazdami i zmiana składu  i zazwyczaj w składzie są kobiety. Ostatnio było tylko 5 mezczyzn  na 100 pracowników, z czego 2 na nią poleciało ale generalnie każdy jej pomagał i dawał szanse bo to taka sierota (oficjalnie do nas mówili że jej nie lubią i jest wkurza aja ) dało się więc przeżyć. Obcy faceci jej wnosili walizki na 3 piętro a żadnej kobiecie nie!.

Teraz w składzie jest sporo chłopaków i wszyscy chcą z nią mieszkać w hotelu, wychodzić, rozmawiać. Bez niej będzie nudno jak mówią więc biorą ja ze sobą wszędzie. Każdy chce ją poznać. Jakąś atrakcją sezonu kurwa. Każdy zazdrosny, chłopacy między sobą się kłócą bo każdy chce zagadać a nie mogą. Ostatnio zemdlała i już połowa kolegów panikowała. Zgubiła się dziś i każdy jej szukał. No masakra. 

Wkurza mnie to że na żadna kobietę nie zwracają uwagi. Co za małpa. Co zrobić żeby ją zgasic? 

Odnośnik do komentarza

"Aleksandra Jakubowska nie przyznała się do popełnienia zarzucanych jej czynów. Przez około trzy tygodnie była tymczasowo aresztowana, po zwolnieniu zastosowano wobec niej m.in. poręczenie majątkowe[6]. W 2014 Aleksandra Jakubowska nieprawomocnie została uznana za winną popełnienia zarzucanych jej czynów i skazana na karę 2 lat pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na trzyletni okres próby[7]. W 2016 Sąd Apelacyjny utrzymał wyrok".

Odnośnik do komentarza

Obrabianie du.py a potem wdzięcznie się do tych osób to niezwykły dar. Rzadko się czerwieni, mocny kręgosłup moralny. Fotki z laptopa kontra jej na telefonie. Ta nasza młodość i ondulacja. I w końcu przyszedl maj.. Siadzmy w ciszy, jeden pod oknem, reszta za biurkiem. Popatrzę na kalendarz, ta spuści głowę, tamten nic nie powie. Ile to już lat, ile lat. Złowroga cisza ale pamiętaj morda w kubeł. Przecież robie tak jak robiłam. Niech duch w narodzie nie ginie. Lepszy swój niż obcy wróg. Asertywność 300 %. Powaga sytuacji wymaga nakładów. Kiedyś to było.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Sandra em napisał:

Wkurza mnie to że na żadna kobietę nie zwracają uwagi. Co za małpa. Co zrobić żeby ją zgasic? 

I kto tu jest małpą?

Zgaś ją, koniecznie, to jak się bidulka pożali kolegom, to wszyscy będą przeciwko Tobie - tyle zyskasz. Lepiej może zrób coś z sobą, bo jesteś aż zielona z zawiści. Zamiast próbować gasić osobę, która ma powodzenie (widocznie ma coś w sobie, co przyciąga facetów), popracuj nad sobą; charakterem, wyglądem, sposobem bycia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...