Skocz do zawartości
Forum

Kobieta ma przywilej bycia dziwką i bycia kim chce


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

Mężczyzna nie ma przywilejów, szczególnie w sferze seksu i ma narzuconą role zdobywcy i woła zaprzęgowego, oraz znajduje sie pod osądem gawędzi pospolitej, że gdy nie chce zdobywać kobiet to zostaje określany nieudacznikiem, a gdy nie chce pracować, zostaje nazwany leniem.
To jest wstrętna bardzo niesprawiedliwa prawda.

Odnośnik do komentarza

Głównie używają go faceci żeby opisać kogoś takiego jak ty. Pojmij to że różnisz się od reszty facetów i jesteś poza marginesem bo użalasz się i obrażasz kobiety zamiast nad sobą pracować. Z tym cwelem ktoś przesadził - takich określeń się nie używa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mózg napisał:

Głównie używają go faceci żeby opisać kogoś takiego jak ty. Pojmij to że różnisz się od reszty facetów i jesteś poza marginesem bo użalasz się i obrażasz kobiety zamiast nad sobą pracować. Z tym cwelem ktoś przesadził - takich określeń się nie używa.

To nie temat o określeniu.

Bardziej ty sie różnisz od reszty 'facetów' niż ja. 

Potwierdzasz, że napiętnujesz zjawisko użalania sie np. nazywając kogoś takiego, że jest poza marginesem.

Wnioskujesz, aby nad sobą pracować, mimo, że napisałem, że staranie sie o kobiety jest dla mnie nie sprawiedliwe i poniżające.

Po co żeś znowu odpisał/odpisała w moim temacie skoro nie umiesz nic konstruktywnego wnieść.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość incel napisał:

staranie sie o kobiety jest dla mnie nie sprawiedliwe i poniżające.

I dlatego nigdy nie będziesz miał swojego upragnionego seksu. Będziesz jękał, stękał, narzekał jakie to niesprawiedliwe, nie fair i będziesz się kręcił w koło Macieju.

 

23 godziny temu, Gość incel napisał:

Kobieta ma przywilej bycia dziwką i bycia kim chce

A zdajesz sobie sprawę jak to wygląda z kobiecej strony? Myślisz że one tylko ,,leżą i pachną" a mężczyźni nieustannie je adorują? Uważasz że one nie wkładają żadnego wysiłku by mieć to co mają?

 

5 godzin temu, Gość incel napisał:

Bardziej ty sie różnisz od reszty 'facetów' niż ja.

Wiesz, akurat w tej kwestii Cię popieram. Bo mózg nie wyzywa kobiet tak jak Ty. Traktuje nas z szacunkiem. 

 

5 godzin temu, Gość incel napisał:

Potwierdzasz, że napiętnujesz zjawisko użalania sie np. nazywając kogoś takiego, że jest poza marginesem.

A uważasz że Twoje zachowanie jest poprawne? Że zachowujesz się jak należy, adekwatnie do sytuacji?

 

5 godzin temu, Gość incel napisał:

Po co żeś znowu odpisał/odpisała w moim temacie skoro nie umiesz nic konstruktywnego wnieść.

Dużo konstruktywnego wniósł. Najwięcej z nas wszystkich. Ty też to widzisz? 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość incel napisał:

Bardziej ty sie różnisz od reszty 'facetów' niż ja. 

 

Każdy się jakoś różni, ja jestem wyjątkowy a ty zachowujesz się jak stereotypowa baba bo użalasz się i zganiasz winę na kobiety zamiast coś ze sobą zrobić. Większość kobiet jest bardziej męska od ciebie.

14 godzin temu, Gość incel napisał:

Potwierdzasz, że napiętnujesz zjawisko użalania sie np. nazywając kogoś takiego, że jest poza marginesem.

 

Tak użalanie się nad sobą jest dla ciot. Mężczyźni się nie użalają chyba że mają naprawdę bardzo ciężko bo np są chorzy.

14 godzin temu, Gość incel napisał:

Wnioskujesz, aby nad sobą pracować, mimo, że napisałem, że staranie sie o kobiety jest dla mnie nie sprawiedliwe i poniżające.

 

Skoro staranie się o kobiety jest dla ciebie poniżające to nie myśl o nich i bądź dumny z tego że jesteś sam. Skoro kobiety są takie złe i tak ich nienawidzisz to tak powinieneś robić zamiast użalać się jak ciota myśląca stereotypami i zganiająca winę na to czego nie może mieć.

14 godzin temu, Gość incel napisał:

Po co żeś znowu odpisał/odpisała w moim temacie skoro nie umiesz nic konstruktywnego wnieść.

Dziecko, to ty nie wnosisz nic konstruktywnego na forum. Nie wiem po co zakładasz te denne wątki z jękiem z twojej pochwy. To co robisz jest typową manifestacją mechanizmu kwaśnych winogron i mentalności niewolniczej o której mówił Nietzsche. Moralność oparta na resentymencie to żadna moralność.

Sprawdź te hasła: kwaśne winogrona, resentyment, moralność niewolników.

Twierdzisz że dobry ubiór to poniżanie się? Robisz wszystko żeby gardzili tobą zarówno mężczyźni i kobiety. Lepiej zadbać o to dla siebie ale to jest minimum a nie żadne staranie. Większość plebsu bez problemu znajduje drugą połówkę mimo że o nic się nie starają. Do ciebie nic nie trafia a każdą prawdę na swój temat i radę co zmienić traktujesz jak obrażanie. Ty po prostu nie umiesz przyjmować konstruktywnych rad więc powinieneś przestać tutaj pisać.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, TakaJakaś7 napisał:

Wiesz, akurat w tej kwestii Cię popieram. Bo mózg nie wyzywa kobiet tak jak Ty. Traktuje nas z szacunkiem. 

 

Każdego traktuję indywidualnie. Irytuje mnie wszechobecne w społeczeństwie generalizowanie i szufladkowanie. Z tego powinno się wyrosnąć jakoś po gimnazjum. Do każdego należy najpierw podchodzić z szacunkiem póki się nie skreśli. Każdy jest indywidualną jednostką a nie tylko mężczyzną/kobietą, czarnym/białasem, grubym/chudym, Polakiem czy kimś innym. Incel to potencjalny gwałciciel który nienawidzi kobiet, szufladkuje i chce tylko seksu. Wydaje mu się że kobiety mają lepiej a on gorzej. To jest bardzo niebezpieczne bo tak właśnie myślał np Ted Bundy chociaż on był bardziej inteligentny. Takie zjawisko trzeba piętnować w zarodku a w tym przypadku najlepiej będzie mu nie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...