Skocz do zawartości
Forum

Dieta


Gość Madzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadwagę, chcialabym schudnąć, ale pracuję na trzy zmiany, nie jest mi dane regularne przyjmowanie posiłków itd. W niedalekiej przyszłości też chciałabym zajść w ciążę. Z pracy się nie zwolnię, ćwiczenia robię, kiedy mogę, w weekendy staram się robić trening taki cięższy. Nie wiem od czego zacząć. Czy najpierw od witamin, czy dieta (ale trzeba brać pod uwagę te moje 3 zmiany w pracy), czy większy wycisk treningowy. Ważę 83kg przy wzroście 171cm. Tak z 10 kg chciałabym zrzucić

 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie ważysz za dużo jak na ten wzrost. Uważam że lepiej byś nie robiła nic na własną rękę. Wybierz się do dietetyka. On ustali co i jak w jakich dawkach, kiedy. Będzie to najlepsza opcja i najszybciej przyniesie efekt.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że lepiej polegać na profesjonalnym dietetyku, który dobierze dietę konkretnie pod osobę i jej zapotrzebowania. Teraz żaden problem skorzystać z porad online. Czytałam o tym na   https://wizerunekkobiety.pl/dobry-dietetyk-online-pomoze-ci-zadbac-o-zdrowie-w-czasach-pandemii/ , co dzięki takiej współpracy można zyskać. Z pewnością łatwiej zacząć i wytrwać w swoich postanowieniach mając profesjonalną pomoc i wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Hej,ja calkowicie odstawilam cukier.Niestety nie lubie wysilku fizycznego i ciezko mi sie zmusic do cwiczen fizycznych.Latwiej bylo mi zrezygnowac ze slodkiego.Oczywiscie nie jest tak ze tylko siedze na tylku i nic nie robie,chodze na spacery,czasem jezdze rowerem do pracy(oczywiscie nie teraz w zimie).Cukru nie spozywam juz ponad pol roku i udalo mi sie schudnac z 72 do 66 kg.Mam 168 cm wzrostu.

Odnośnik do komentarza

Hej! Jeśli masz ograniczone możliwości czasowe i nie masz głowy do wykonywania ćwiczeń fizycznych, to polecam Ci zabieg wykonywany za pomocą maszyny VelaShape III. Sama z niej korzystam w SCM estetic i muszę przyznać, że efekty są lepsze niż się spodziewałam. Moja skóra nabrała większej jędrności, drugi podbródek zmalał a cellulit wyraźnie się zmniejszył. Ja ten zabieg wykonuję u p. Beaty Surmy i mogę go polecić :).

Odnośnik do komentarza

 

Dziewczyny, znacie może tą dietę Sirtfood Adele? Jestem mega ciekawa jej efektów. Znam opinie od mojej znajomej, która rewelacyjnie się po niej czuje i też chyba zamówię taki catering tutaj https://primafoodcatering.pl/ . Jest bardzo zdrowa i podawana w wielu ciekawych i urozmaiconych formach. A najważniejsze, że posiłki zawierają białka, które uaktywniają „geny długowieczności” ?

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Moim zdaniem przy takiej pracy 3 zmianowej, ciężkie ćwiczenia tylko zbyt będą forsować z uwagi ciągłe przestawienie organizmu. Najzdrowszą formą redukcji tkanki i też wygodniejszą będzie odpowiednia dieta. Przede wszystkim zbilansowana. Możesz skorzystać z usług dietetyka lub sam obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne dzienne i potem odjąć 300 kcal. 

 

Duże onformacji na ten temat znajdziesz na https://proeats.pl/

 

3 mam kciuki za sukces!

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje ktokolwiek, kto nie lubi absolutnie żadnych słodkości? Kto odmawia każdego proponowanego mu kawałka ciasta? Wiemy, że niektórzy są miłośnikami słonych przekąsek, trudno jednak wyobrazić sobie kogokolwiek, kto nie daje się choćby od święta skusić słodyczy deserów, ciast i ciasteczek.

 

_________________________________________________
Jak zmienić nawyki i jeść zdrowiej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...