Skocz do zawartości
Forum

Teleporada


Gość Franek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może ktoś z Was ma jakiś sprawdzony serwis medyczny, gdzie można skorzystać z pomocy medycznej w postaci konsultacji telefonicznej? Jak znacie pod tym kątem jakąś sensowną propozycję to dajcie znać. Szukam jakieś oferty w tym zakresie i tak się zastanawiam, po co tutaj najlepiej będzie sięgnąć. Bo zależy mi na tym, by taka konsultacja była merytoryczna.

Odnośnik do komentarza

Ja kilka razy korzystalam ze "znany lekarz".Wczesniej mozna sprawdzic opinie o lekarzu z ktorym chcesz sie umowic na tele konsultacje.Ale najlepiej opinie sprawdzic w innym miejscu,bo na ich stronie dodaja tylko te pozytywne opinie 4-5*.Jesli chcesz dodac opinie negatywna to jest ona odrzucana.Musisz sie zalogowac,umowic sie z lekarzem (masz na stronie podany kalendarz z dostepnymi terminami) i nastepnie dostajesz maila z informacja jak zaplacic za porade oraz link do telekonsultacji.Ja placilam 100 zl za gastrologa i 80zl za interniste.Ceny sa rozne,nawet do 200 zl.Zalezy od lekarza (doswiadczenie,specjalizacja,dlugosc konsultacji). Najlepiej przygotowac sobie wczesniej notatki ,oraz wyniki badan,ja swoje wyniki wyslalam na maila lekarza przed wizyta.Konsultacje trwaly 30-40 min.Ja bylam zadowolona,ale w moim przypadku nie bylo potrzebne badanie przez lekarza,wystarczyly wyniki badan.Wiadomo,ze lekarz online nie oslucha stetoskopem ,nie zbada brzucha,nie zajrzy w rozne miejsca,wiec wizyta onlina nie zawsze sie sprawdzi.W trakcie takiej wizyty lekarz moze wystawic ci recepte.Sa tez inne serwisy,ktore maja dobre opinie.Ja korzystalam z tego,bo maja duzy wybor specjalistow,(mozna znalezc wizyte nawet na ten sam dzien) i znajoma wczesniej korzystala,wiec nie balam sie,ze cos pojdzie nie tak.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie konsultacje lekarskie w serwisie Xmedica (https://xmedica.pl/l/telekonsultacjazlekarzem/). Mają grono lekarzy i po uzupełnieniu formularza będzie się kontaktował z tobą taki specjalista, który w tej sprawie będzie właściwą osobą. Korzystałem z takiej oferty i powiem szczerze, że szczególnie sprawność działania serwisu mnie zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Znany Lekarz.Tam mozesz sobie wybrac specjaliste,sprawdzic go w internecie,pocztac opinie.Masz podane doswiadczenie,specjalizacje,a nawet szczegolne zainteresowania  danego lekarza. Mozesz tez latwo znalezc lekarza ze swojej miejscowosci,bo lekarzy masz masz tam bardzo duzo.I wszyscy sa podani z imienia I nazwiska.Ja na pewno nie skorzystalbym ze stronki gdzie nie ma podanych nazwisk lekarzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...