Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na podryw kobiet


Gość Wigacz

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak ale człowiek po prostu czasami nie ma śmiałości aby nawet podejść do dziewczyny a co dopiero gadać. Wydaje mi sie,że nie jestem taki głupi ale jednak nie wychodzi. Te feromony to gdzie konkretnie można kupić? I czy rzeczywiście coś działają? Czy jest to efekt placebo? W sensie,że czujesz,że coś na sobie masz i po prostu podnosi to Twoją pewność siebie? Tak też przecież może być.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, wamczos napisał(a):

ja z moja aktualną kobietą dużo eksperymentujemy z różnymi wspomagaczami. Ostatnio trafiliśmy według nas na hit  - tabletki o nazwie feminam libido. To bardzo mocne zioła na popęd dla kobiet stosowane kiedyś przez Indian z Ameryki podczas orgii. Gdy się je zgniecie i rozpuści w jakimś na przykład alkoholu lub nawet soku wtedy działają jeszcze mocniej moja partnerka ma taka chcicę że szok a w dodatku są bez smaku. 😏    

Uwaga znowu Janusz biznesu szuka naiwnych. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że faceci mający problemy w kontaktach z kobietami i nie mający zbytnio powodzenia powinni przede wszystkim zrobić badanie na poziom testosteronu. Jego niedobory w dzisiejszych czasach są powszechne.
  Temat testosteronu jest niestety w Polsce niedoceniany i mało popularny, a tak naprawdę jest BARDZO ważny i w życiu faceta ma ogromne znaczenie!!

Kobiety instynktownie nie zwracają uwagi na mężczyzn z niskim poziomem testosteronu. No i na odwrót... ciągnie je do facetów z wysokim poziomem "teścia".

P.S- Bardzo wiele osób niepotrzebnie chodzi do psychiatry, latami szuka nieskutecznie przyczyny swoich problemów, a nierzadko rozwiązanie jest tam gdzie mało kto patrzy...  w niskim poziomie testosteronu.

  Niestety w Polsce wśród lekarzy panuje jeszcze zacofanie w tym temacie. Mało który lekarz zleca pacjentowi zbadanie poziomu testosteronu.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o żadne testosterony, poprostu narcystyczne kobiety mają kosmiczne wymgania, kosmiczne czy małe, co za różnica, nie jest miłe zabiegać o kogoś, a samemy być niedocenionym.
Gratulacje za sprowadzenie człowieka do chemii, jest jeszcze coś takiego jak umysł, czyli posiadanie godności, honoru.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2024 o 07:16, wiwien napisał(a):

Gratulacje za sprowadzenie człowieka do chemii, jest jeszcze coś takiego jak umysł, czyli posiadanie godności, honoru.

Nie za bardzo rozumiem o co Tobie chodzi.  Akurat ta "chemia" ma bardzo duże znaczenie czy tego chcemy czy nie.  Nawet ten wymieniony przez Ciebie umysł jest zaburzony przy złej gospodarce hormonalnej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...