Skocz do zawartości
Forum

Facet nadaje szybkie tempo znajomości


Gość Lilka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Mówi się że to kobiety popędzają faceta. Tak, tylko że my jesteśmy mocno emocjonalne i zakochujemy się do szaleństwa albo chcemy złapać meza najwcześniej jak się da. U facetów to tak nie wygląda. Oni najchętniej by się w ogóle nie wiązali a jedynie mieli darmowy seks. Ociągają się z deklaracjami, trzeba ich podstępem wziac, przekonywać albo złapać na ciąże. Tym razem natrafiłam na dziwny przypadek. 

Chłopak od samego początku nadaje ekspresowe tempo w każdej SFERZE. Zaczął od seksu. Myślałam ze tylko o to mu chodzi.. Po tygodniu już zaczal snuć plany, chciał zamieszkać i Teraz mi o dziecku już mowi

Na początku to wszystko niby żartem, niby test jak zareaguje. Ale widząc moja odmowe denerwuje się a znamy się dopiero miesiąc! O co mu chodzi dziewczyny? Może to jakiś oszust? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2020 o 13:49, Gość Lilka napisał:

 Po tygodniu już zaczal snuć plany, chciał zamieszkać i Teraz mi o dziecku już mowi

Już Ci się powinna zapalić czerwona lampka na ten jego dziwny pośpiech a co dopiero na teksty o dziecku po miesiącu znajomości.

Oszust czy nie, facet dziwny, podejrzany. Na pewno nie do związku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jak masz normalną psychikę. I wiesz, że stać cię na innego, nawet za jakiś czas. To zostaw go w pizdu. Jest coś z nim nie tak. Powinien zacząć od tego, że ma takie myśli, co ty o tym sądzisz, itp a nie robić a ciebie traktować jako narzędzie do działania. On się zepsuje rada chwila i zobaczysz kim jest na prawdę. Nie marnuj się jeszcze na dzieci. Na to jest czas. To ty musisz znaleść faceta, który będzie z tobą z 2-3 lata. I powiesz, że za rok byś chciała dziecko, to on też się nie zeszcza ze szczęścia, tylko przemyśli, przegadacie, ale jako para ze stażem inaczej, niż z doskoku, tylko skrzywdzicie dziecko. A tak jest szansa na rodzinę, Myślcie, zachęcam do tego!

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzia Bee

Słuchaj! 

Własnego doświadczenia wiem że on nie ma z Tobą szczerych intencji. Facet szuka łatwej laski żeby owinąć wokół palca. Do mnie też pisał samiec który szukał głupszej od siebie, zaczął narzucać się jak pies, komplementował, też pisał o dzieciach itp. Pisałam że nie jestem nim zainteresowania a on nadal swoje, tak jakby nic nie docierało. Zablokowałam go, bo z nim nie dało się normalnie rozmawiać. Ale potem zaczął mnie nękać drugiego konta, podążając o lesbijstwo. To był jakiś ŚJ, więc go olałam. Z takimi typami jest coś nie tak. Tak samo Britney Spears miała takiego męża Kevina co też koloryzował życie, że on zrobi dla niej wszystko i co? Dziewczyna wiadomo jak skończyła! Blokuj go natychmiast i trzymaj się od takich typów z daleka. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Zuzia Bee napisał:

Nie wiem , dlaczego laski są takie naiwne? ?

Z jakiś powodów są. Lub po prostu takie niektóre są. I już. Szkoda tylko że trzeba im się sparzyć żeby cokolwiek dotarło. A czasem i to nie wystarczy bo sytuacja się powtarza.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzia Bee
34 minuty temu, laurette napisał:

Z jakiś powodów są. Lub po prostu takie niektóre są. I już. Szkoda tylko że trzeba im się sparzyć żeby cokolwiek dotarło. A czasem i to nie wystarczy bo sytuacja się powtarza.

Niektóre na własne życzenie się okaleczają. Myślę że tu jest przyczyna niskiej poczucia we własnej wartości. Często takie bez faceta nie umieją żyć. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze, gdy czytam takie wątki, to podejrzewam trolla, bo trudno mi uwierzyć, że dorosła osoba może być tak (delikatnie mówiąc) naiwna. Poznaje faceta, a właściwie spotyka, bo o poznaniu trudno mówić i na dzień dobry wskakuje mu do łóżka, po czym z wyrzutem stwierdza, że "on zaczął od łóżka", jakby była bezwolną mimozą, odurzoną, bez władzy nad sobą - no bidulka.

Facet, także jej nie znając, zaczyna bredzić o wspólnej przyszłości, a ona znowu bezwolna, zdziwiona i bezradna "co robić panie premierze, co robić???"  ? ?

Może wystarczyłoby powiedzieć mu, żeby się tak nie napalał i szukał szczęścia gdzie indziej, a ten seks, to był ot tak, dla zdrowotności. ?

Odnośnik do komentarza
Gość niewolnica39

A ja nie wiem już czy tutaj same babochłopy siedzą czy to prowokacja trolli??? To że kobieta jest romantyczna i naiwna nie oznacza, że jest gorsza i łatwa do wykorzystania. W tym cały urok by myśleć pozytywnie. Dużo dziewczyn wierzy w miłość   wielka miłość od 1 wejrzenia i może tutaj też tak jest? Może faktycznie chłopak nie ma złych intencji? 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość niewolnica39 napisał:

W tym cały urok by myśleć pozytywnie. Dużo dziewczyn wierzy w miłość   wielka miłość od 1 wejrzenia i może tutaj też tak jest? Może faktycznie chłopak nie ma złych intencji? 

Niewolnico (miłości ??), szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem tekstu. Autorka udaje przestraszoną i to "pierwsze wejrzenie" wcale jej nie urzekło.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Yonka1717 napisał:
6 godzin temu, Gość Zuzia Bee napisał:

Facet szuka łatwej laski

Przecież już znalazł ?

Hahaha mistrzowska odpowiedź ?

3 godziny temu, laurette napisał:
5 godzin temu, Gość Zuzia Bee napisał:

Nie wiem , dlaczego laski są takie naiwne? ?

Z jakiś powodów są. Lub po prostu takie niektóre są. I już. Szkoda tylko że trzeba im się sparzyć żeby cokolwiek dotarło. A czasem i to nie wystarczy bo sytuacja się powtarza.

Nie tylko laski. Po prostu na ludzkość jako ogół należy patrzeć jak na półidiotów i ludzi którzy myślą źle bo świat ich źle wychował a z tego wynikają już typowe mechanizmy które obserwujemy u takich osób. Niestety to sprawia że wystarczy być innym niż te schematyczne dziadowanie żebym kogoś polubił. Wtedy zaczynam umieć wybaczyć komuś wady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...