Skocz do zawartości
Forum

Czy ważąc 70 kg przy 170 cm jestem gruba ?


Gość Krągła

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 36 % tłuszczu w ciele i bardzo słaba kondycję ogólnie ... Testy sprawnościowe to wykazały a tanita potwierdziła zbyt wysoki poziom tłuszczu ... Widać to po boczkach , bryczesach , ogromniastych udach  , dużej pupie ... Łydki tez mam bardzo potężne , podobnie jak ramiona ... Mam pyzate pulchne policzki dający kształt pełni księżyca ... Dłonie mam bardzo grube , co z tego ze mam długie pazury zrobione jak dłonie są takie grube ?? Stopy tez takie są ... Okropne ... Codziennie przeliczam kalorie , mam wyrzuty sumienia ... Liczę je na stole lub za pomocą kroplówki . Nie podoba mi się tez Moj brzuch ... Mam na nim 3 duże fałdki 

w talii mam 75 cm 

Cellulit mam głównie na pośladkach ... Uszy odstające , zeby wystające , Krzywe ... Gdyby były chociaż białe ... Mam niestety skłonności do tycia ... Nawet po wypiciu wody tyję ... Brzuch i policzki bardziej mi rosną ... A nie powinny być już większe !!! W podstawówce ważyłam już 55 kg i miałam biust już w zerówce ... Teraz jest tak duży , ze schylać się nie można i ten smród ... 

Mam te policzki tak duże , jakbym gromadziła w nich jakieś zapasy i szermierkę ...Nie mogę się ich wgl pozbyć ;/ 

Pracuję społecznie sprzątając w biurze a szef mi dokucza ... Kiedys złapał mnie nawet za te policzki ... Każe tez mi nosić długa suknie do pracy i za małe buty ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...