Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Miria

Zabieg powiekszania ust w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miria

Interesuje mnie czy są tutaj dziewczyny które zdecydowaly sie na zabieg powiekszania ust i czy jesteście zadowolone?

Sama sie zastanawiam ale obawiam się ze efekt nie będzie naturalny

Jaki zabieg w Krakowie polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość riders

Jesli wybierzesz się do dobrego lekarza to nie musisz obawiać się kaczego dzioba. Żeby uzyskać tzw. kaczy dziób, w usta należałoby podać co najmniej 5 ampułek preparatu – a to jest drogie..... ! Porządny lekarz się na to nie zgodzi, bo zawsze będzie miał na względzie dobry wygląd pacjentki.

Sama powiekszałam usta w tej klinice: https://www.derma-med.pl/kwas-hialuronowy/

No i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z efektu modelowania i powiekszania. Bo usta wyglądają naturalnie i co najważniejsze są o wiele lepiej nawilżone.

Również powinnaś być zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podoba mi się, że kobiety co raz bardziej dbają o siebie i potrafią zdecydować się na poprawienie swojej urody gdy coś im w  nich nie pasuje. Sama teraz rozważam skorzystanie z zabiegów upiększających, ale mi bardziej zależy na pozbyciu się cellulitu i ewentualnie zgubieniu trochę ciałka. Na stronie:  https://www.qclinique.pl/zabiegi/endermologia-lpg-lipo-m6 znalazłam fantastyczną ofertę od bardzo dobrej kliniki. Od razu mnie zainteresowała, więc to raczej z tej oferty zdecyduję się skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...