Skocz do zawartości
Forum

Co mogę zmienić ? Dane


Gość Załamka :/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamka :/

Przy 170 cm waze 70 kg ....

Biust : 108 cm

tyłek : 111 cm 

brzuch : 96 cm 

talia 75 cm 

ramie : 36 cm 

szyja ; 42 cm 

nadgarstek : 18,5 cm 

poziom tkanki tłuszczowej : 36 %
 

 

Mam problem z wielkimi bryczesami na udach a Uda ocierają się ... Może robić liposukcje ? Mam tez odstające uszy i bardzo szeroki nos ... Ma lekki garbek i jest wykrzywiony na lewa stronę ... Dzieciaki z osiedla mówią na mnie menel ... ramiona mam mocno nalane ... Na brzuchu fałdki , których nie można się pozbyć ...  Mam tez wałki na plecach i koło talii ... wyglądam jak michelin górnik ...

 

 

Ile złotych będę musiała wydać na poprawki urody ??

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś zrzucać kilogramów bo 170 cm i 70 kg to nie jest aż tak dużo ale ten procent tłuszczu w ciele masz duży więc powinnaś ćwiczyć żeby mieć lepszą sylwetkę. To że tłuszcz odkłada się na udach jest wielkim plusem ale trzeba umieć z tego skorzystać.

14 godzin temu, Gość Brudna napisał:

Czy jestem gruba ?

Na pewno nie za mądra.

Odnośnik do komentarza

To może to ty jesteś tym szefem co mnie nęka !!! Kazałeś mi przy sobie ubrać suknie i cienkie rajtuzy a ty się gapiles 

jak wyglądam w cienkich rajtuzach ? JAk je zakładam to uda mi się trzęsą jak galareta a cellulit skacze 

Nosze za małe figi rozmiar 44 najczęściej 

Rok temu miałam w pupie 98 cm 

Odnośnik do komentarza
Gość Podglądanie kodeks karny

Najpierw popatrz proszę tu jest Naszoł Avenue Niedaleko stąd, w dwupiętrowym domu Mieszka Łukasz Bułka z Nowego Dziennika Tu jest jak w domu, chociaż to Ameryka.

Pierwszą pracę miała w restauracji na Bronxie Bała się wracać po nocy pociągiem. Poza tym łapał ją za pupę szef, jak to u Włochów Znalazła coś innego, rzuciła ją bez żalu.

Natalia, Natalia, Natalia w Bruklinie Ona nigdy, nigdy w naszej pamięci nie zginie. Oo, o! Natalia, Natalia, Natalia w Bruklinie Ona nigdy, nigdy w naszej pamięci nie zginie. Aaa!

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rusz się!

Zacznij ćwiczyć

 

-spalisz tłuszcz

- będzie miała lepsze rozmiary, ,,kształty"

- zdobędziesz mięśnie które wbrew pozorom ZAWSZE w życiu się przydadzą

 

Spokojnie w 2 miesiące koksem się nie zrobisz, z drugiej strony czego nie zrobisz będziesz miała fajne osiągnięcia. Polecam kanał dźwigaj dziewczyno. Naprawdę nie zniechęcaj się, z czasem będziesz widziała zmiany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...