Skocz do zawartości
Forum

Gość o...n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biorę regularnie od pół roku talbetki Liberelle. Niedawno brałam antybiotyk, stosunek płciowy miałam 8 dni po jego odstawieniu. Od tego czasu minął tydzień, jestem w 15 dniu blistra i odczuwam kłucie jajnika, pierś są wrażliwe i zdaje mi się, że mam nabrzmiałe/wzdęte podbrzusze. Czy jest możliwość, że czekałam za krótko po antybiotyku i to ciąża? (z zalecenia lekarza nie odstawiłam antykoncepcji w terapii antybiotykowej). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość autorka pytania
W dniu 21.12.2020 o 14:49, Gość kasia napisał:

antybiotyk osłabia antykoncepcje i skoro nie stosujesz się do zaleceń lekarskich musisz być gotowa na ewentualne konsekwencje. Przy antybiotykoterapii stosuje zabezpieczenie mechaniczne diafragma caya, a pigułki odstawiam.

Czytaj ze zrozumieniem proszę, dostałam zalecenie aby nie odstawiać antykoncepcji, tylko stosować dodatkowe zabezpieczenie tydzień po odstawieniu antybiotyków, co zrobiłam. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwe że ósmego dnia od końca antybiotykoterapii, bez zabezpieczenia, przy ciągłym stosowaniu antykoncepcji, mogło dojść mimo wszystko do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...