Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić z tym przemęczeniem i lękiem?


Gość a...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 14 lat i postanowiłam napisać na tym portalu ponieważ czuję się bardzo źle, a nie mam do kogo się zwrócić. Chodzi o to że chodzę do szkoły mistrzostwa sportowego i trenuję wyczynowo siatkówkę, sęk w tym że wcale nie lubię grać, a do trenowania zmusił mnie tata. Zawsze kiedy muszę iść na trening (czyli codziennie) jestem bardzo przygnębiona i boję się wyjść z domu. Muszę na nie chodzić ponieważ jestem pierwszą rozgrywającą i wszyscy na mnie liczą. Kiedy nie przyjdę na trening muszę znosić złość trenera i niezadowolenie koleżanek z zespołu. Całe weekendy muszę poświęcać na mecze i jestem tym bardzo zmęczona, nawet w dni wole np. ferie musimy być na treningach. Rozmowy z rodzicami o zmianie szkoły nic nie skutkują. Mam również problemy z integracją w grupie, czuję się bardzo zestresowana tym że muszę z kimś rozmawiać. Kilka lat temu wykryto u mnie lęk społeczny. Chodziłam na psychoterapię i było coraz lepiej ale kontakt z moim psychoterapeutą nagle się urwał. Czuje się przygnębiona i przytłoczona treningami i kontaktem z rówieśnikami. Czy macie dla mnie jakieś rady? Z góry przepraszam za błędy i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2020 o 15:54, Gość a...a napisał:

Chodziłam na psychoterapię i było coraz lepiej ale kontakt z moim psychoterapeutą nagle się urwał.

Dlaczego? Czy terapeuta wiedział, ze rodzice zmuszają Cie do tej szkoły? Jeśli tak, to czy rozmawiał o tym z rodzicami? Masz psychologa szkolnego dostępnego choćby online?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...