Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę być w ciąży? Miesiączka spóźnia się już 13 dni, test robiłam przedwczoraj, wynik był negatywny. Dodam, ze test wykonywałam na czczo, jednak nie był to pierwszy poranny mocz. W zeszłym miesiącu przyjmowałam antybiotyk na chore gardło- Augmentin. Było to tuż po skończeniu ostatniej miesiączki. Około 10 dni przed planowana miesiączką miałam dość silne upławy/ plamienie w kolorze brązowym, nie było w tym czystej krwi, trwało to około 4 dni. Czy może oznaczać to ze przez przyjmowany antybiotyk, tamto plamienie było właśnie miesiączka, która przyszła wcześniej i była znacznie słabsza niż zwykle? Czy raczej tamto plamienie nie ma znaczenia a miesiczka faktycznie się spóźnia? Nie jest to pierwszy raz gdy ma takie opóźnienia, zdarzało się już pare razy, jednak maksymalnie było to właśnie 13 dni opóźnienia. Przed wczoraj odczuwałam delikatny ból podbrzusza, tak jak zwykł przed miesiączka, jednak ta się nie pojawiła a ból ustał. Czy to może oznaczać ciąże? Czy opóźnienie spowodowane antybiotykiem? A może właśnie, tak jak pisałam, tamta plamienie było okresem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...