Skocz do zawartości
Forum

Torebka


Gość Milorina

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu chodzi za mną torebka na krótkim grubym pasku Zofii Chylak. Czy ktoś z Was może posiada torebkę tej firmy i mógłby się wypowiedzieć na temat jakości? Koszt takiej torebki to ponad 1000zł, ostatnio spotkałam bardzo podobny model w &other stories za około 80 funtów, stąd też moje rozterki z góry dzięki za podzielenie się opinią!

Odnośnik do komentarza

Ja ją mam ok. roku i jestem zadowolona. Skóra faktycznie dość sztywna, ale taka ma być. Mam jeszcze dwa worki i tam skóra jest już miękka. Nie noszę jej często, bo dla mnie jest trochę za mała na co dzień. Wykonana jest naprawdę solidnie. Ja o nią dbam i wciąż wygląda jak nowa. Nie żałuję, że ją kupiłam. Aczkolwiek w sklepach sieciówkowych znajdziesz o wiele tańsze zamienniki. Jak w tym miejscu

Musisz sama zastanowić się nad tym, ile chcesz wydać. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto szukać dopasowanych do Ciebie torebek, które nie tylko będą spełniały wizualne wymogi, ale przede wszystkim świetnie wpiszą się w Twoje oczekiwania. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://oligal.pl/najlepsze-polskie-marki-galanterii/ gdzie trafisz na polskie marki i to najlepsze z możliwych. 

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...