Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

4 dni po miesiączce odbyłam stosunek przerywany. Dwa dni później zazylam tabletkę EllaOne. Miesiączka powinna pojawić się 13 dni temu, jednak po niej ani śladu. W dniu spodziewanego okresu (3 tygodnie po stosunku) wykonałam 2 testy ciazowe- oba negatywne. Od ponad tygodnia mam objawy PMS (nerwowość i bolesność piesi) jednak zawsze trwa on krócej. Dzisiaj rano pojawiło się delikatne plamienie, dosłownie kilka kropel krwi i na tym się skonczylo. Czy pomimo negatywnych wyników testów istnieje możliwość ciąży? Czy mogą to być skutki uboczne tabletki EllaOne? Dodam że cykle zawsze mam regularne (28/29 dni), nigdy nie przyjmowałam leków hormonalnych oraz od tamtego momentu nie współżyłam, więc nie było innej możliwości zajścia w ciążę.

Odnośnik do komentarza

ellaone przesuwa owulacje, więc tym samym rozregulowuje caly cykl, poczekaj spokojnie na okres i aż się unormuje cykl. Ellaone to spora dawka hormonu, polecam nie stosować jej zbyt często. Ja korzystam z zabezpieczenia mechanicznego diafragma caya i dzięki temu nie faszeruje się hormonami w takich dużych dawkach

Odnośnik do komentarza

Kup może tester owulacyjny na ślinę i sprawdzaj płodność. Tak to jest - jedna kobieta jak przyjmie tabtelkę "po" czuje się dobrze i dostaje krwawienie w planowanym terminie, a innej cykl się zaburza. Trzeba z cierpliwością czekać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...