Skocz do zawartości
Forum

Przy 170 cm waze 70 kg - czy jestem za gruba ?


Gość Tłusta 18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tłusta 18

Mam wielki tyłek , oponkę na brzuchu , grube tluste uda , nalane ramiona .... Robi mi się drugi podbródek , który śmierdzi starym tłuszczem . Brzucha płaskiego nie mam niestety. ?

Moze nie powinnam nic jeść przez 2 tygodnie ? Chce zejść do 55 kg potem do 50 . Ciężko mi jest znaleźć figi na tak duży tyłek ... Cellulit mam na całych udach i pośladkach ... W pupie mam aż 111 cm a w biuście 108 cm ... Bardzo mi on przeszkadza ... Przy chodzeniu tyłek mi podskakuje a przy bieganiu lepiej nie mówić ... Brzuch tez mi faluje w gore i w dół ... Mam dosyć spore fałdki .... W ramieniu mam 36 cm spódnice i rajstopy na mnie pękają a przy pracach społecznych kaza mi nosić cienkie rajtuzy i strój szkolny - biała koszule i spódnice w kratkę długą 

Zrobiła się jakby jakaś za mała ... Szyi nie widać prawie , policzki mam bardzo pulchne i pyzate jak słońce w pełni 

Odnośnik do komentarza

Ja chce przytyc,a nie moge.Mam 40 lat i jestem dziewica  bo nikt mnie nie chce,nawet ci brzydcy.Waze 47 I pol kilo a mam 182 I trzy czwarte cm wzrostu.Buty nosze meskie lakierowane a spodnice w grochy.Stopy smierdza mi sardynkami.Spodnica powinna byc do kostek ale na mnie jest przed kolano.Majtki kupuje w sklepie dla malych dzieci.Ludzie smieja sie ze mnie i robia sobie zdjecia.Jem ciastka ,bezy, galaretki z bieronki oraz tort truskawkowy a nie moge przytyc.Mam kota ktory jest gruby i nie ma trzech zebow.

Smutno mi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2021 o 12:25, Gość chuda 40 napisał:

Ja chce przytyc,a nie moge.Mam 40 lat i jestem dziewica  bo nikt mnie nie chce,nawet ci brzydcy.Waze 47 I pol kilo a mam 182 I trzy czwarte cm wzrostu.Buty nosze meskie lakierowane a spodnice w grochy.Stopy smierdza mi sardynkami.Spodnica powinna byc do kostek ale na mnie jest przed kolano.Majtki kupuje w sklepie dla malych dzieci.Ludzie smieja sie ze mnie i robia sobie zdjecia.Jem ciastka ,bezy, galaretki z bieronki oraz tort truskawkowy a nie moge przytyc.Mam kota ktory jest gruby i nie ma trzech zebow.

Smutno mi.

Niedawno pisałeś , ze kradłes paczki z cukierni ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...