Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Parę dni przed okresem zdarzyło mi się współżyć z partnerem bez zabezpieczenia jednak bez wytrysku. Po 3-4 dniach dostałam dość nietypowego okresu. Z początku pojawiła się krew lekko zabarwiona na brązowo i cały okres był dość skąpy oraz o takiej barwie. Przeważnie okres trwa u mnie 4-5 dni a w tym przypadku trwał dzień dłużej a po nim nastąpiły plamienia. Towarzyszyły temu bóle w okolicy lewego jajnika. Zdarzały mi się wcześniej bóle po okresie (zarówno jak w trakcie lub przed miesiączką) jednak zmartwił mnie kolor oraz delikatny przebieg. Trzeba zaznaczyć ,że moje miesiączki są raczej umiarkowane bądź dość obfite oraz są przeważnie ciemno czerwone, dlatego zmartwiła mnie taka zmiana. W ubiegłym roku zdiagnozowano u mnie małą torbiel na prawym jajniku i Pani ginekolog zleciła mi badania na CA-125 które wyszły dobrze (11,1 a wartość referencyjna wynosi 0-35). Mogę jeszcze dodać ,że ostatnio nie mam prawie wcale apetytu, stosuje diete (bardzo restrykcyjną, spożywam około 1000kcal) oraz występowały u mnie migreny oraz zawroty głowy. Dodam jeszcze ,że mam stwierdzoną kamice nerkową. Może to być ciąża czy raczej nawrót torbieli? A może zwykłe problemy hormonalne? A może ma coś do tego kamica?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...