Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość p...d

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...d

mam 20 lat, od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Miesiąc temu zmieniłam je na inne, bo przy poprzednich występował obrzęk piersi i bolesność. Około 2 tygodnie temu zauważyłam, że wokół sutków na piersiach pojawiły się zaczerwienienia, najbardziej czerwone jest miejsce 2 cm pod sutkiem. Dodam tylko że w obrębie piersi nie ma żadnych innych zmian, węzły chłonne również w porzadku. Czego to mogą być objawy? Czy to możliwe że hormony tak na nie wplynęły, lub że to kwestia przybrania na wadze? Termin do ginekologa mam dopiero po nowym roku i niesamowicie się stresuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...