Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie ze stresem związanym ze szkołą?


Gość j...k

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie sie stresuje szkoła I ocenami od 6 klasy boje sie że nie zdam bo mam 2 zagrożenia z fizyki I Angielkiego ale nie potrafie tego poprawić nie mam tyle siły...psychoczniej mam depresje ale nikogo to nie interesuje a ja mam dość jeśli nie zdam to sie zabije... nie chce zawiedźć znowu rodziców...

Odnośnik do komentarza
Gość Javiolla
1 godzinę temu, Javiolla napisał:

A rodzice wiedzą o depresji i nie zapisali Cię do lekarza?  Moze

1 godzinę temu, Javiolla napisał:

A rodzice wiedzą o depresji i nie zapisali Cię do lekarza? Moze zapisz się chociaż do psychologa szkolnego?  A w czym zawiodłeś rodziców skoro piszesz "znowu"?

zapisz się chociaż do psychologa szkolnego?  A w czym zawiodłeś rodziców skoro piszesz "znowu"?

Rodzice wiedzą gdyż sami zapisywali mnie do psychiatry on poinformował nas o depresji po zrobieniu psychotestów chodziłam też do psychologa. Chodziłam do psychologa pare miesięcy na koniec naszej współpracy która nic nie dała usłyszałam że wszytko co opowiadam sobie zmyśliłam. Rodziców zawiodłam głowie przez samooklaczenie była sytuacja w której moja mama przeczytała mój pamiętnik w którym pisałam ze nie chce mi się żyć i na mnie nakrzyczała po czym powiedział ze skoro tak mi źle mam tym świecie sama może mi kupić leki by było mi łatwiej...

Odnośnik do komentarza

Może spróbuj porozmawiać o tym z rodzicami albo psychologiem szkolnym, choć w nie każdej szkole jest faktycznie dobry specjalista. Sama korzystam z pomocy psychologa, rozmawiamy online, więc jest wygodniej i dużo bardziej komfortowo i mniej stresująco, tu masz namiar https://wetalk.pl może Ci się przyda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...