Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks przy tabletkach anty


Gość Sherte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych. Niestety ale mają na mnie kiepskie działanie bo totalnie zabiły we mnie ochotę na seks. Seks mógłby dla mnie nie istnieć. Jest to mój 3 rodzaj tabletek tak wiec po prostu tak mam. Zastanawiam się czy są moze jakies ziołowe środki? Ewentualnie jakieś osłonowe tabletki, które nieco niwelowałyby to działanie? Czy możecie mi napisać czy w jakiś sposób można byłoby odrwócić ten stan?

Odnośnik do komentarza

Ja również mam podobne doświadczenia z tabletkami antykoncepcyjnymi. Wiele dziewczyn ma. u niektórych nie powodują obniżenia libido ale w większośći przypadków mają działanie obniżające. Przetestowałam kilka rodzajów tabletek przy antykoncepcji. Nie byłam zadowolona z działania ale postanowiłam dać szansę innym. Dziewczyny na forum polecały sobie Libido Therapy oraz te miały na mnie o wiele lepszy wpływ. Są trochę droższe ale skuteczność lepsza.

Odnośnik do komentarza

Ile konkretnie to kosztuje? Oraz gdzie kupowałaś? Czy dostanę je w aptece jak inne? No i po jakim czasie od brania tabletek widziałaś efekt?
O ile normalnie mam problem z systematycznością to tutaj nie miałabym kłopotów. Brałabym je z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Odnośnik do komentarza

Można je zamówić z tego co wiem jedynie przez internet. Ja kupowałam w sklepie intymnosc.pl . Tabletki są dopuszczone przez krajowy nadzór farmaceutyczny ( dobrze sprawdziłam wcześniej....). Efekty widziałąm tak mniej więcej po tygodniu ale najlepszy był po miesiącu. Moja rada : nie zamawiaj sobie takich tabletek z niesprawdzonych stron bo możesz narobić sobie jedynie problemów.

Odnośnik do komentarza

U mnie osobiście zmiana tabletek anty nic nie dała a zmieniałam je kilka razy. Po prostu przy każdych obniżało mi się libido i nie miało znaczenia jakei tabletki akurat przyjmowałam.
Co do stimei to brałam kiedyś, ale potem przeszłam na libido therapy. Dla mnie okazały sie lepsze.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie. Liczy się również niedobór witamin i mikroelementów. Poza tym z tego co wiem to tabletki zawierają również pewne roślinne składniki, które mogą zastąpić kobiece hormony ( przynajmniej w pewnym stopniu). Tyle wiem,że mi libido therapy pomogły

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...