Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hsil CIN 3 jak szybko się rozprzestrzenia? Witam. Ostatnia cytologia w 2017 roku wzorowa, W ciąży (listopad 2019) wyszła mi fatalna cytologia , wysłali mnie do większego miasta i tam wykonano mi biopsję z biopsji się dowiedziałam że mam CIN ||| HSIL , w lutym zrobiono mi kolposkopię gdzie wyszły nacieki w szyjce polipy doczesne i nadżerka , kazał przyjść po pologu na powtórzenie biopsji , kolposkopii a jak będzie ok to wycinamy szyjke. Urodziłam w czerwcu połóg trwał 8 tyg , pech chciał że zaraz po połogu dostałam obfitej miesiączki , więc przełożyliśmy to na listopad lub grudzień jak się zregeneruje. Ledwo co skończyłam miesiączkę to znowu dostałam dziwnego krwawienia (nigdy tak nie miałam) krwawilam tak ok 2 tyg położna mówiła że to normalne po CC. Po krwawieniu kochałam się z mężem (oczywiście się zabezpieczaliśmy) 25 sierpnia znowu dostałam miesiączki ale była w miarę ok taka jak miałam kiedyś. Po miesiączce znowu się kochałam z mężem i też się zabezpieczaliśmy (wiem na sto procent E prezerwatywa nie pękła) we wrzesniu zaczęła mi się spóźniać miesiączka ale nie przykulam tak uwagi bo wiem że po porodzie miesiączka się regeneruje dopiero , ale dla pewności kupiłam test i wyszedł negatywny. 13 października dostałam brązowego plamienia ze śluzem potem śluz z krwią (nigdy tak nie miałam) koleżanka która też miała CC uspokajała mnie i mówiła że ma tak co miesiąc że albo nie ma miesiączki a jak ma to taka dziwna. W listopadzie znowu nie dostałam miesiączki więc na spokojnie poszłam po test (nie kochałam się z mężem już od tego października) a tu ku zdziwieniu wyszły dwie kreski ja spanikowana z płaczem poleciałam po drugi zrobiłam na drugi dzień rano wyszła blada ale znów pozytywny. Jestem załamana pilnowaliśmy się , strasznie nieodpowiedzialnie postąpiłam. Co będzie teraz z moją operacja ?? Może ktoś się zna albo był w podobnej sytuacji , umówiłam się na wizytę do ginekologa ale mam ja dopiero za tydzień , a mnie już ściska co to będzie. Dużo czasu minęło (rok) , przez 2 lata ze wzorowej cytologi wyszedł mi tak fatalny wynik. Mam dzieci i boje się że to się rozprzestrzeni przez ten czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...