Skocz do zawartości
Forum

Meble


Gość zzzzik

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić do mojego hotelu nowe meblowe wyposażenie. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobre jakościowo meble to dajcie namiar. Oczywiście istotna będzie także estetyka więc ta kwestia dla mnie również będzie miała duże znaczenie. Liczę na Wasze podpowiedzi pod tym kątem.

Odnośnik do komentarza
Gość variatka

A co przykładowo możecie mi powiedzieć o firmie MODECA czy tam warto byłoby przykładowo kupić  meble młodzieżowe ?  Czy rzeczywiście ich meble są solidne, dobre jakościowo? Tak pytam, ponieważ niedługo będę remontować pokój moich dzieci, także zastanawiam się gdzie potem warto byłoby kupić do nich wyposażenie.

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie odnawiania mojego salonu i zastanawiam się, czy fotel Uszak jest jeszcze trendy. Nawet chłodną wiosną czy deszczowym latem ciepło zatrzymywane przez skrzydła uszaka, pozwala komfortowo wypoczywać w fotelu. Gdy jednak na zewnątrz, ale i wewnątrz jest na tyle ciepło, że dodatkowej ochrony wcale nam nie trzeba, uszak nie musi zostać odstawiony w kąt. Takie jest moje zdanie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...